آل پاچینو و جسیکا چستن به فیلم Lear Rex پیوستند

فیلم لیر رکس یکی یکی از کارهای در دست ساخت است و اخیرا اعلام شده است. آل پاچینو و جسیکا چستن در این فیلم ظاهر خواهد شد.

برنارد رز در حال نویسندگی و کارگردانی لیر رکس، فیلمی جدید بر اساس نمایشنامه شاه لیر شکسپیر است. در این فیلم آل پاچینو نقش اول و جسیکا چستین نقش گونریل را بازی خواهند کرد. سایر بازیگران به زودی معرفی خواهند شد.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید: کانال تلگرام فیگار دیدن.


آل پاچینو و جسیکا چستین در فیلم لیرکس

این فیلم توسط بری نویدی تهیه شده است و پنجمین همکاری پاچینو با آل پاچینو، پس از تاجر ونیز (2004) است که در آن او در نقش شایلوک بازی کرد.

جسیکا چستین در نمایش سالومه در مقابل آل پاچینو بازی کرد که منجر به ساخت اولین فیلم او به نام سالومه وحشی به کارگردانی آل پاچینو شد. او سه بار نامزد جایزه اسکار شد و برای فیلم چشمان تامی فی برنده شد.

فیلم لیر رکس

بر: فیلم لیر رکس یک پادشاه پیر زمین های خود را بین سه دخترش تقسیم می کند تا از تنش های آینده جلوگیری کند. اما او دختر جوانی را که او را دوست دارد و به خواهران شرورش اعتماد می‌کند که قدرتش را سلب کرده و به سرزمینی متروک و وحشتناک از وحشت و جنون تبعید می‌کنند، طرد می‌کند.

«بری نویدی» در گفت‌وگو با مجله «ددلاین» می‌گوید:

این پروژه برای «آل» که بیش از یک دهه با او درگیر است، عاشقانه بوده است. بسیار خوشحالم که این پروژه فوق العاده را با اقتباس و دید منحصر به فرد برنارد رز به سینما آوردم. من همچنین بسیار هیجان زده هستم که دوباره با جسیکا کار کنم، مانند سالومه وحشی آل پاچینو.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره حضور آل پاچینو و جسیکا چستین در فیلم لیرکس چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: ضرب الاجل

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*