آنتونی هاپکینز به فیلم چشمان در درختان پیوست

طبق اخبار اخیر سینما، آنتونی هاپکینز این بازیگر برنده اسکار این روزها مشغول بازی در فیلم چشمان در درختان است.

«هاپکینز» آخرین بار برای بازی در نقش «زیگموند فروید» در فیلم «آخرین جلسه فروید» برنده اسکار شد. فیلم چشمان در درختان رمان کلاسیک HJ Wells The Island of Dr. این فیلم که از موریو اقتباس شده است توسط تیموتی وودوارد جونیور کارگردانی شده است. متعهد می شود.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


آنتونی هاپکینز به چشمان در درختان پیوست

هاپکینز در این فیلم نقش یک ژنتیک دان را بازی می کند که پس از توقف تحقیقاتش توسط دولت تنها می ماند. بعداً، دو فیلمساز مشهور با گروه خود به یک سفر اکتشافی می‌روند، اما متوجه می‌شوند که این سفر به مبارزه برای بقا و همچنین نژاد بشر تبدیل می‌شود.

دکتر. جزیره مورو یک اثر علمی تخیلی پیشگامانه است که در سال 1896 منتشر شد و در طول سال ها الهام بخش بسیاری از اقتباس های سینمایی بوده است. فیلم‌های اقتباس‌شده از این رمان شامل فیلم جزیره ارواح گمشده محصول 1932 و فیلم Dr. جزیره مورئو واقع شده است.

آنتونی هاپکینز

معروف ترین این اقتباس ها فیلمی به همین نام در سال 1996 با بازی مارلون براندو و وال کیلمر است. بازیگران به دلیل مشکلات جوی و بودجه ناتمام ماندند. یکی این یکی از ناموفق ترین ساخته های تاریخ سینما محسوب می شود.

فیلمنامه Eyes in the Trees توسط B. Harrison Smith نویسنده کتاب Where Scary Things Are و مایک منینگ نویسنده Southern Boy نوشته شده است.

آنتونی هاپکینز که چند سال پیش برای بازی در نقش پدر اولیویا کولمن در فیلم پدر فلوریان زلر اسکار خود را دریافت کرد، در فیلم بعدی زلر یعنی سینما نیز بازی کرد. او یکی او یکی از بازیگران مطرح و محبوب صنعت سینما است و در نقش های تاریخی و نمایشی بسیار موفق بوده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد پیوستن آنتونی هاپکینز به چشمان در درختان چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*