آکادمی اسکار به چه فیلمی جایزه می‌دهد؟

به گزارش خبرگزاری به نظر می‌رسد درام «منطقه مورد علاقه» جاناتان گلیزر، بر اساس رمانی از مارتین آمیس، می‌تواند برنده غافلگیری در مسابقه اسکار بهترین فیلم باشد و اوپنهایمر کریستوفر نولان را شکست دهد. مجموعه ای از مصاحبه ها با رای دهندگان ناشناس اسکار حمایت فزاینده از فیلم را نشان می دهد.

پس از بسته شدن پنجره رای گیری برای اسکار، منتهی به اعلام نتایج یکشنبه آینده مملو از گمانه زنی های داغ است که تا حدی با مصاحبه های ناشناس با رای دهندگان اسکار که در آن اعضای آکادمی نحوه انتخاب ها را فاش می کنند، تقویت شده است. فیلم‌های ویژه خودشان صحبت می‌کنند و با انجام این کار، بینش زیادی در مورد شانس فیلم‌ها و چهره‌ها در اسکار آینده ارائه می‌دهند.

به گزارش ایسنا، در حالی که بر اساس قوانین اسکار، اشتراک گذاری تصمیمات رای دهندگان در هر مرحله از جمله گفتگوی ناشناس با مطبوعات ممنوع است، اما خلاصه گفتگو با اعضای آکادمی حاکی از آن است که در این جوایز سال، فیلم “منطقه مورد علاقه” می تواند به طور شگفت انگیزی برنده اسکار بهترین فیلم شد.

“منطقه مورد علاقه” زندگی خانوادگی فرمانده آشویتس رودلف هوس (با بازی کریستین فریدل) و همسرش (با بازی ساندرا هولر) را درست در کنار این اردوگاه کشتار به تصویر می کشد. این درام هولوکاست سال گذشته در جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و برنده جایزه بزرگ و جایزه فیپرچی شد. این فیلم در جشنواره‌های تورنتو، تلوراید، نیویورک و لندن به نمایش درآمد و جوایز متعددی را از انجمن‌های فیلم آمریکا دریافت کرد.

فیلم منطقه مورد علاقه است
اوپنهایمر کریستوفر نولان پس از کسب پنج جایزه در گلدن گلوب و متعاقباً دریافت بیشترین نامزدی در جوایز اسکار، زندگی رابرت جی اوپنهایمر خالق بمب اتمی محتمل ترین برنده جایزه بهترین فیلم است و حال خوبی دارد. در بیشتر پیش بینی ها از سایر مدعیان جلوتر است.

با این حال، تایید رای دهندگان ناشناس اسکار نشان می دهد که “منطقه مورد علاقه” را باید یک رقیب بسیار جدی در نظر گرفت. رای‌دهنده آکادمی که با هالیوود ریپورتر مصاحبه کرد، اعلام کرد که ترجیح می‌دهد در رده بهترین فیلم به جای «اوپنهایمر» به «منطقه مورد علاقه» رأی دهد، در حالی که در مصاحبه مجله Variety با اعضای ناشناس اسکار، دو نفر از پنج مصاحبه‌شونده. به فیلم «منطقه مورد علاقه» در رده بهترین فیلم رای داده است و یکی یکی دیگر از رای دهندگان نیز گفت که از زمانی که این فیلم را تماشا کرده بسیار تحت تاثیر قرار گرفته است.

منطقه مورد علاقه، با دیالوگ‌های عمدتا آلمانی‌اش، همچنین نامزد بهترین فیلم بین‌المللی در اسکار (به نمایندگی از بریتانیا) است، جایی که شانس زیادی برای شکست دادن فیلم‌هایی مانند درام انجمن برفی (انتخاب اسپانیا) Full Days (به انتخاب توسط) دارد. ژاپن). شانس «منطقه مورد علاقه» در بخش بهترین فیلم پس از نامزد نشدن برنده نخل طلای کن «آناتومی یک پاییز» به عنوان نماینده سینمای فرانسه، به میزان قابل توجهی بهبود یافته است.

ساندرا هولر، همبازی هر دو فیلم «آناتومی یک سقوط» و «منطقه» مورد علاقه است که برای بازی در نقش همسر در فیلم اول نامزد اسکار بهترین بازیگر زن شده است. فرمانده اردوگاه آشویتس در “منطقه مورد علاقه” در رده بازیگر نقش مکمل زن نامزد نشد. با این حال، او پیشتاز برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن است، اگرچه لیلی گلدستون برای فیلم قاتلان ماه کامل و اما استون برای فیلم Les Misérables می‌توانند غافلگیرکننده اسکار در این رده باشند.

مراسم جوایز اسکار 2024 در 10 مارس (دوشنبه صبح 21) برگزار می شود اسفند) با اجرای جیمی کیمل در تئاتر دالبی هالیوود برگزار می شود.

۲۲۰۵۷

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*