آیا قوه قضائیه حق را به یکتا ناصر داد یا منوچهر هادی؟

به گزارش شمانیوزیکتا ناصر یکی از چهره های شناخته شده ایرانی است. پدر یکتا ناصر افسر بازنشسته و مادرش خانه دار است. یکتا ناصر با منوچر هادی ازدواج کرد اما بعد از 10 سال از هم جدا شدند. یکتا ناصر یک دختر به نام صوفیه دارد. یکتا ناصر او در شب سال نو با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود از دزدیده شدن دخترش سوفیا توسط پدرش خبر داد و در حالی که اشک می ریخت از شکایتی که ساعاتی پیش کرده بود به پلیس گفت. این چهره رنجور و گریان یکتا ناصر بازتاب های زیادی در فضای مجازی وجود داشت.

به گزارش یکتا ناصر در این باره، کسب گفت؛ خانم ناصر طبق توافق روز سه شنبه دخترش را به همسر سابقش سپرد که قرار بود روز چهارشنبه توسط همسر سابق خانم ناصر به او تحویل داده شود اما این اتفاق نیفتاد.

این گزارش حاکی است: خانم ناصر شکایت خود را در کلانتری 123 نیاوران ثبت کرد.

به گزارش حادثه این خبرگزاری، موضوع مفقود یا ربوده نشده است، همانطور که خانم یکتا ناصر گفته حضانت وی است و پدر بنا به تصمیم موقت دادگاه خانواده حق ملاقات دارد. با توجه به سن و سال و دختر مشترک 7 سال و 3 ماهه ایشان که هفته ای یک ساعت به کلانتری مراجعه می کرد و ادعای خانم ناصر مبنی بر تصمیم گیری موقت دادگاه در این خصوص، ادعای خانم ناصر یکتا این است؛ درست است شکایت خانم یکتا ناصر مبنی بر عدم زایمان در زمان و مکان مشخص شده طبق قانون رسیدگی می شود.

بر اساس این گزارش، این بازیگر در خصوص آخرین ادعای خود به دادگستری مراجعه نکرده و تنها شکایت خود را در کلانتری ثبت کرده و پرونده همچنان در حال پیگیری است.

در مورد جدایی خانم ناصر از همسرش، دادگاه قبلاً تصمیم مقتضی و قانونی اتخاذ کرده و هر دو طرف پرونده از نظر حقوقی مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

من باید بگویم؛ طبق ادعای رئیس قوه قضائیه، شعب کشیک در ایام نوروز در دادگاه ها دایر و فعال هستند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*