احتمال حضور اسکارلت جوهانسون در فیلم جدید دنیای ژوراسیک وجود دارد

“یونیورسال پیکچرز” اخیرا” اسکارلت جوهانسون بازیگر سابق دنیای سینمایی مارول پیشنهاد بازی در نقش اصلی را داد فیلم جدید دنیای ژوراسیک برای ایفای نقش

فیلم جدید دنیای ژوراسیک در حال ساخت است و ممکن است نام بازیگر نقش اول این فیلم در اخبار جدید سینما و تلویزیون فاش شود. به گفته جف اسنایدر در InSneider، یونیورسال پیکچرز به اسکارلت جوهانسون پیشنهاد بازی در این فیلم را داده است. فیلم جدید دنیای ژوراسیک ارایه شده


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


احتمال حضور اسکارلت جوهانسون در فیلم جدید دنیای ژوراسیک

«جف اسنایدر» می گوید اگر «جوهانسون» این پیشنهاد را بپذیرد، نقش اصلی این فیلم را بر عهده خواهد گرفت. گرت ادواردز، کارگردان فیلم هایی چون هیولاها، گودزیلا، روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان و خالق، کارگردانی این قسمت جدید از مجموعه را بر عهده دارد. فیلم دنیای ژوراسیک است.

در حال حاضر، جوهانسون به طور رسمی این پیشنهاد را نپذیرفته است و اسنایدر می گوید که حداقل یک بار با کارگردان گرت ادواردز و تهیه کننده فرانک مارشال ملاقات کرده است.

یک اسکریپت بنویس قسمت جدید دنیای ژوراسیک او مسئولیت «دیوید کاپ» را بر عهده خواهد داشت. او پیش از این فیلمنامه آثاری چون پارک ژوراسیک و پارک ژوراسیک: دنیای گمشده به کارگردانی استیون اسپیلبرگ را نوشته بود. تولید قسمت جدید این فیلم از ژوئن 2024 آغاز خواهد شد. علاوه بر این، استیون اسپیلبرگ که کارگردانی دو قسمت اول پارک ژوراسیک را بر عهده داشت، در فیلم جدید این مجموعه نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهد کرد.

فیلم جدید دنیای ژوراسیک

«اسکارلت جوهانسون» که در سال 2023 در فیلم شهر سیارک ها و فیلم ستاره شمالی بازی کرد، در فیلم پروژه آرتمیس و انیمیشن Transformers One در سال 2024 بازی خواهد کرد. این بازیگر که به طور گسترده برای بازی در نقش بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول شناخته می شود، کار خود را در MCU با بازی در فیلم Black Widow در سال 2021 به پایان رساند.

جوهانسون پیش از این دو بار برای بازی در فیلم‌های «داستان ازدواج» و «خرگوش جوجو» نامزد جایزه اسکار شده بود. فیلم جدید دنیای ژوراسیک قرار است در تاریخ 2 ژوئیه 2025 اکران شود ().

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ظاهر اسکارلت جوهانسون در فیلم جدید دنیای ژوراسیک چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*