اخبار مهم ستاد دیه کاشور درباره محسن چاوشی

به گزارش شیک تمز آنلاین از ستاد روابط عمومی ستاد دیه کشور، وی به حق در زمره مشاهیر کشور است که علاوه بر ارتقای هویت هنری خود، همواره صمیمانه و خالصانه برای التیام درد نیازمندان بویژه گره کور کوشیده است. از کار زندانیان جرایم غیرعمد. هیچکس جز آقای خاص از موسیقی ایران.

اگرچه سابقه همکاری محسن چاوشی و ستاد مردمی در رسیدگی به امور پولی و کمک به زندانیان نیازمند به سال‌ها قبل برمی‌گردد، اما بی‌شک امسال یکی از پرشورترین سال‌های همکاری این ترانه سرا و هنرمند واقعاً فداکار در عرصه آزادی‌خواهی است. غیر مجرمان زندانیانی که پایان این خط حمایت را در 18 نشان می دهند اسفند در ماه ثبت نام شادیریال، دلایل آزادی 50 زندانی زن و مرد از زندان های استان های آذربایجان شرقی، یزد، فارس، مازندران و خوزستان که به دلیل جرایم عمد در زندان بودند، ارائه شد.

گرچه بدهی این زندانیان تحت نظارت از پنج استان بالغ بر پنج میلیارد تومان بود، اما با تلاش نمایندگان ستاد مردمی دیه و به ویژه اقدام موثر کمیته های صلح و سازش، بخش بزرگی از بدهی های خصوصی دیه محکومان در جریان روند آزادی زندانیان حقوق دریافت کردند. درخواستی مبنی بر کسر 850 میلیون تومان مابقی تعهدات این زندانیان غیرعمد از حامیان امیر بیزند در محل این روزها از مبلغ محکوم شده صورت گرفت و برای متقاضیان فوق مجوز آزادی به دلایل فرهنگی اعطا شد. این اسیران غروب قبل از ماه عید خدا و روزهای قبل از عید نوروز اغلب با تمام سلاح به خانواده می آمدند. مهر خانواده برمی گردند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*