ادامه داستان «دونگ‌یی» را در این سریال ببینید

سریال «قمارباز سلطنتی» روایتی از فراز و نشیب هایی است که در آخرین سال های زندگی «بانو چوی سوک بین» (ملقب به دونگ یی) و جوانی پسرش «یی گئوم» می گذرد.

به گزارش فرادید، پسر دونگی، یی گئوم، پس از مرگ برادر ناتنی اش، به عنوان بیست و یکمین امپراتور سلسله چوسون بر تخت نشست. اما از آنجایی که مادرش دونگی، نجیب است نبود و با ورود به قصر به عنوان خدمتکار، راه یگئوم به سمت تاجگذاری به هیچ وجه آسان نبود. نبود.

مجموعه “قمارباز سلطنتی” روایتی آمیخته با تخیل و افسانه وقایعی است که در راه پادشاه شدن ییگیوم اتفاق می افتد. در این سریال به داستان شورش معروف به «موسین» نیز اشاره شده است. شورشی که در آغاز به سلطنت رسیدن یی گئوم آغاز شد یکی از جناح های سیاسی شروع شد. این جناح سیاسی معتقد بود که یی گئوم نمی تواند جانشین قانونی پدرش، امپراتور سوک جونگ باشد.

یون جین سو در نقش دونگ یی در The Royal Gambler

اما داستان اصلی سریال حول محور یک بازی قمار می چرخد. قمار متوسط یکی یکی از معروف ترین قماربازان کره ای به نام دائه گیل از یک سو و شاهزاده جوان از سوی دیگر. دائگیل در این بازی روی زندگی خود قمار می کند و شاهزاده تمام پادشاهی چوسون را به عنوان گروگان در این قمار قرار داده است.

در همین زمان دختر جوانی به نام دام سئو با داستان آشنا می شود که تنها هدفش در زندگی انتقام از شاهزاده است. شخصیت چوی سوک بین یا دونگ یی نیز به عنوان مادر شاهزاده. یکی او یکی از شخصیت های اصلی سریال است.

در این سریال یون جین سئو نقش دونگی را بازی می کند. «قمارباز سلطنتی» در 24 قسمت یک ساعته در سال 2016 از شبکه SBS پخش شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*