استایل هالیوودی بازیگر پسر پژمان غوغا به پاکرد

به گزارش شمانیوز : عکس پژمان بازغی در کنار دخترش منتشر شد این عکس عاشقانه از پدر دختر پژمان بازغی جلب توجه کرد. پژمان بازغی و دخترش شب گذشته در جشن حافظ حضور یافتند. پسر پژمان بازغی این روزها مشغول بازی در سریال گهنا فرشته است. عکس جدید پژمان بازغی و دخترش را در زیر مشاهده می کنید.

بیوگرافی پژمان بازغی

پژمان بازغی در تاریخ 1353/05/19 در یک خانواده 5 نفره در تهران به دنیا آمد. ریشه خانواده او به شمال ایران و شهر لاهیجان برمی گردد. در دوران کودکی به دلیل شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرد و تجربیات زیادی کسب کرد.

پژمان بازغی پس از تولد به مدت 4 سال در تهران و منازل سازمانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران زندگی کرد و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز به شهر رشت مهاجرت کرد. با شروع جنگ و اعزام پدرش به پاسداری از مرزهای آبی ایران و خلیج فارس به بوشهر رفت. پس از پایان جنگ به تهران باز می گردد.

پژمان بازغی در سال 1385 در سن 33 سالگی با مستانه مهاجر (تدوینگر) که دو ماه از او کوچکتر بود ازدواج کرد و این زوج در یک جشنواره سینمایی با هم آشنا شدند که ثمره این ازدواج هنری دختری به نام “نفس” بود. 1399 خبر جدایی پژمان بازغی از همسرش منتشر شد اما این خبر در سال 1399 رسما منتشر شد. شهریور 1402 مصوب سرکار خانم مستانه مهاجر.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*