اظهارات ملیکا شریفی نیا درباره مجری‌گری

ملیکا شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون، مجری در حال حاضر بچه بودن او شب گذشته در تلویزیون در این باره اظهارنظر جالبی کرد.

او فاش کرد که اگرچه تجربه اجرای شب گذشته برایش سخت ترین بوده است، اما هنوز پشیمان نیست. «ملیکا شریفی نیا» در مصاحبه ای از تجربه اجرا در تلویزیون و چالش هایی که در زمان حضور به عنوان مجری در این برنامه با آن روبه رو بود صحبت کرد.

او می گوید که انجام تجارت دشوار است و نیاز به اعتماد به نفس بالایی دارد. اما همچنین اعتمادساز و چالش برانگیز است. زیرا هر عاملی می تواند باعث به هم ریختگی شما شود و حتی یک روز بد می تواند آن صحنه را به طور کامل ناپدید کند. به همین دلیل باید سعی کنید همیشه روحیه خود را بالا نگه دارید.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


اظهارات ملیکا شریفی نیا در خصوص میزبانی

به گفته شریفی نیا، کار در تلویزیون سخت تر از سینماست و نیاز به فداکاری دارد. با این حال او تاکید می کند که از تجربه عملکرد خود پشیمان نیست و می گوید:

البته بازیگری تجربه سختی است و فکر می کنم سخت ترین کاری بود که تا به حال انجام داده ام. اما این رشته جذابیت های خاص خود را دارد و زمان مطالعه برای من بسیار مهم است و واقعاً زندگی در حال تغییر است. من قبلاً مستقیماً با بچه‌ها ارتباط داشتم، اما تماس من معمولاً مربوط به رویدادهایی بود که کودکان یا عروسک‌ها را درگیر می‌کردند. بر: برنامه کودک شوید من ارتباط مستقیمی با بچه ها ندارم، بیشتر با والدین آنها ارتباط دارم.

ملیکا شریفی نیا

او درباره واکنش ها به حضور بازیگرانی چون «ملیکا شریفی نیا»، «محمدرضا گلزار»، «جواد رضویان» و «مهران غفوریان» به عنوان مجری در تلویزیون اظهاراتی را بیان کرد. او گفت:

من نقد را ندیده ام و البته نقدی که به آقای «گلزار» می شود به من ربطی ندارد. من در راستای دانش و تجربه ام این سمت را پذیرفتم و تاکنون هیچ انتقادی از خودم ندیده ام. من با علم و دانش در حوزه کودک این کار را انجام می دهم و الان که بازیگر هستم می توانم در عرصه نمایش هم فعالیت کنم. مثلاً من نقاشی را به یک نفر یاد می دهم، اما آنها انتقاد می کنند که چرا یک بازیگر نقاشی آموزش می دهد.

در واقع نقاشی و گرافیک اولین هنرهای زندگی من هستند و الان که بازیگر هستم در زمینه اجرا هم فعالیت می کنم. در نتیجه شناخت کافی در زمینه کودک دارم و به عنوان بازیگر نیز در این زمینه فعالیت می کنم.

بیشتر بخوانید:

نظرتان درباره حضور بازیگران مختلف سینما به عنوان مجری در تلویزیون چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*