انیمۀ سریالی «خوشمزه در سیاهچال»؛ طعم دلپذیر اُملت با تخم هیولامرغ!

داستان این انیمه سریالی با خورده شدن یک دختر جنگجو توسط یک هیولای وحشتناک در اعماق سیاه چال نفرین شده آغاز می شود. شاید معرفی جدی و ترسناک به نظر برسد، اما حال و هوای سریال کاملاً شاد و مفرح است.

; برادر این دختر که شوالیه ای به نام لایوس است، راهی سفری به اعماق این سیاه چال می شود تا خواهرش را از طریق جادو پیدا کند و احیا کند. در آغاز سفر سه نفر با او هستند. یک دختر جن با قدرت های جادویی، پسری از نژاد افسانه ای “نیمه قد” با توانایی تشخیص تله ها و یک “کوتوله” که مهمترین توانایی و تخصصش آشپزی است و می داند چگونه هیولاها را بپزد و بخورد!

دنیای سیاه چال، دنیایی پر از هیولاهای مختلف و پر از راز است. افسانه ها حاکی از آن است که این سیاه چال در واقع راهی به یک شهر باستانی پر از طلا است که قرن ها پیش توسط یک هیولا نفرین شده بود. از آنجایی که یافتن غذای معمولی در سیاه چال غیرممکن است، قهرمانان ما باید با خوردن هیولاهای مختلف در طول مسیر، خود را تغذیه کنند.

در واقع داستان اصلی این سریال، داستان خوردن هیولاهای مختلف و پختن غذاهای مختلف با آنهاست. از سرخ کردن سیب‌زمینی‌های هیولایی که وقتی از زمین بیرون می‌کشند دیوانه‌وار فریاد می‌زنند، تا املت پختن با تخم مرغ هیولا که یک طرف مرغ است و طرف دیگر مار.

ممکن است داستانی مضحک به نظر برسد. این همان است! اما با همه مسخره ها، شخصیت ها و نوع ارتباط بین آنها به قدری سرگرم کننده و جذاب است که پس از تماشای دو قسمت، دلتان می خواهد در ته سیاهچال در کنار این قهرمانان باشید و تمام غذاهای آنها را بچشید. پیچیدگی رازها و رازهای سیاه چال یکی دیگر از عوامل افزایش جذابیت داستان است. علاوه بر اینکه قهرمانان چگونه به هدف اصلی خود که نجات دختر جنگجو است می رسند، موضوع جالب دیگری است که می تواند مخاطب را با داستان درگیر کند.

شخصیت های سریال رویکرد متفاوتی نسبت به خوردن هیولا دارند و این به نوبه خود موقعیت های خنده داری ایجاد می کند. نفرت دختر جن از غذاهای هیولا، عشق شدید لایوس به خوردن آنها، و مهارت های آشپزی کوتوله، خنده دارترین و دوست داشتنی ترین موقعیت های سریال را رقم می زند.

نکته جالب اینجاست که صحنه های آشپزی و هیولا خوری کاملا با غذای تخیلی انجام می شود، اما آنقدر دقیق و رنگارنگ است که اشتهای شما را کاملا تحریک می کند. انگار در حال تماشای یک برنامه آشپزی بسیار جذاب هستید.

شاید بخصوص در قسمت اول ریتم سریال کمی کند باشد اما بعد از پایین رفتن در سیاهچال شخصیت ها جذاب تر می شوند، هیولاها متنوع تر و خوشمزه تر می شوند، رازها بیشتر می شود و ریتم سری سریعتر است

۲۲۰۵۷

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*