این اتفاق پس از موفقیت نسخه سینمایی رخ داد. راه اندازی اسپین آف «پسر دلفین» در قالب سریال

سازندگان انیمیشن «پسر دلفین» پس از موفقیت این اثر در سینماها، سریال «پسر دلفین» را برای نمایش در ایام نوروز آماده کرده اند. این سریال به طور انحصاری روزهای شنبه از Filmokodec پخش خواهد شد. قسمت اول این سریال شنبه بیست و ششم اسفند شارژ شده است.

به گزارش شیک تمز، سریال «پسر دلفین» اسپین آف شخصیت هایی است که در نسخه سینمایی آن حضور داشتند. در واقع هر قسمت از سریال درباره زندگی و ماجراهایی است که آن را احاطه کرده است. یکی متعلق به این شخصیت هاست. این سریال دارای 26 قسمت است و هر قسمت تقریباً یازده دقیقه است.

«پسر دلفین» به نویسندگی و کارگردانی محمد خیراندیش در سال 1398 داستان پسری است که در یک سانحه هوایی پس از سقوط هواپیما به دریا پرتاب می شود و زندگی جدیدی را با دلفین ها و آبزیان آغاز می کند اما پس از مدتی او از دریا وارد جزیره ای در جنوب ایران می شود و به دنبال مادرش می گردد و سعی می کند راه نجات دنیا را طی کند.

پس از موفقیت نسخه سینمایی، سریال «پسر دلفین» از شبکه خانگی پخش می شود.

این فیلم قبل از اکران در ایران در روسیه اکران شد و 100 میلیون روبل معادل 1.7 میلیون دلار فروخت. در سال 1401 در ایران عرضه شد و با استقبال خوبی روبرو شد و به مبلغ 23 میلیارد تومب فروخته شد.

«پسر دلفین» به نویسندگی و کارگردانی محمد خیراندیش و تهیه کنندگی محمدامین حمدانی و صداپیشگان آن حامد عزیزی، نادر سلیمانی، ثریا قاسمی، جواد المدیکیان، تورج نصر و… هستند. این نسخه سینمایی قرار است سوم باشد. فروردین ماه مانند یکی از فیلم های نوروزی تلویزیون از شبکه کودک پخش می شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*