این عکس از برف نیوشا ضیغمی | نیوشا ضیغمی حتی بدون آرایش هم جذاب است

به گزارش مگتو نیوشا ضیغمی بازیگر ایرانی است که مانند بسیاری از همکارانش شغل دومی دارد. نیوشا ضیغمی حتی تجربه تولید دارد. نیوشا ضیغمی مدت هاست که یک کلینیک زیبایی را اداره می کند. نیوشا ضیغمی سالهاست که ازدواج کرده و یک دختر به نام لنا دارد. در زیر عکس بدون آرایش است نیوشا ضیغمی می فهمی

ورود به دنیای بازیگری

او با حضور در کلاس های رایگان بازیگری کانون سینماگران جوان، بازیگری را فرا گرفت و به لطف این موسسه با مسعود جعفری جوزانی آشنا شد. وی بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از این دوره ها، در سریال تاریخی «چشم باد» که در شهر تاریخی ماسوله کلید خورد، نقش یک دختر روستایی شمالی را بازی کرد.

بعدها در اولین تجربه سینمایی خود در فیلم تردست به کارگردانی محمدعلی سجادی بازی کرد که باعث شد دیغمی دوباره با محمدعلی سجادی در شوریده همکاری کند و برای بازی در این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. وی نامزد دریافت سیمرغ بلورین بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد و با بازیگرانی چون هدیه تهرانی رقابت کرد. البته اکران شوریده با چند سال تاخیر مواجه شد که باعث شد از این فیلم استقبال خوبی نشود. او بعداً در فیلم های «افغان» و «این جرم من است» بازی کرد که هر دو با چند سال تاخیر اکران محدودی داشتند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*