باران کوثری استاد کلاس‌های بازیگری شد

پس از اعلام آن باران کوثری از آنجایی که این بازیگر محبوب سینما نمی توانست بازی کند، تصمیم گرفت دانش خود را با دانش آموزان مختلف به اشتراک بگذارد.

اخیرا به عنوان معلم در کلاس های بازیگری فعالیت خود را آغاز کرده است. این تصمیم او تلاشی است برای بهره مندی از تجربیات و دانش خود به نحوی مفید و معنادار.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید: کانال تلگرام فیگار دیدن.


کار جدید باران کوستری

با توجه به محدودیت هایی که بر او تحمیل شده است، کوتاه شدن دوران بازیگری او در صنعت سینما و تلویزیون این قدرت را به او می دهد تا به عنوان معلم به دانش آموزان جوان آموزش داده و راهنمایی کند.

بر اساس این نگرش می توان گفت که «باران کوثری» به جای حمایت از دوران رو به رشد بازیگری خود از این فرصت برای انتقال دانش و تجربیات خود به نسل های جوان استفاده کرد.

باران کوثری استاد کلاس‌های بازیگری شد

این بازیگر با این تصمیم هم از تناسب رویداد با شرایط فعلی بهره می برد و هم به جامعه هنری خدمت می کند. این عمل نشان می دهد که او توانایی برخورد مثبت و سازنده با حواس پرتی و محدودیت های تحمیل شده بر او را دارد و از این محدودیت ها به عنوان فرصتی برای ایجاد تاثیر مثبت و تغییر استفاده می کند.

بدین ترتیب «باران کوثری» با انتخاب مسیر تدریس و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود، نه تنها از حضور فعال خود در عرصه هنری پرهیز می کند، بلکه به عنوان راهنما و معلم به رشد و تکامل دیگران می پردازد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد کار جدید باران کوستری چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*