بازدید وزیر فرهنگ از دبیرخانه جشنواره فیلم فجر

وزیر فرهنگ رهنمای اسلامی محمد مهدی اسماعیلی از دبیرخانه چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در بنیاد سینمایی فارابی بازدید کرد.

اسماعیلی از دبیرخانه بازدید کرد و روند اجرای این جشنواره را مورد بررسی قرار داد. وی در این بازدید از زحمات و حمایت های همکاران و دست اندرکاران برگزاری جشنواره فیلم فجر در این مدت قدردانی کرد و قول مساعد داد تا حمایت های لازم را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام دهد. یکی حمایت همه جانبه از این جشنواره از سوی نهادهای مهم کشور یکی یکی از مهمترین رویدادهای هنری انقلاب اسلامی را اعلام می کند.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:


وزیر فرهنگ در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر

در این زمینه محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که این جشنواره نه تنها فرصتی برای قدردانی از اصحاب صنعت سینمای کشور است، بلکه می تواند به ارتقای هنر به عنوان یک رویداد فرهنگی کمک کند. و فرهنگ جامعه

وزیر فرهنگ

در این بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی «محمد خزاعی» معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی کشور را همراهی می کرد. این حضور مشترک حاکی از توجه و حمایت متولیان امر سینما و هنر در کشور و نشان از هماهنگی اقشار مختلف دولت در حمایت از صنعت سینما بود.

پسندیدن یکی در میان جشنواره های معتبر و مهم در عرصه هنر و سینما در ایران، فیلم فجر که نقش مهمی در اعتلای هنر و فرهنگ دارد، با حضور و حمایت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیشترین حمایت را از این رویداد خواهد کرد. راهنمایی. توسط دولت

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره جشنواره فیلم فجر چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*