بازگشت ایرج طهماسب به تلویزیون

به گزارش پی ام آپ، روزنامه دنیای اختاز از بازگشت ایرج تهمست به تلویزیون و خداحافظی با خل قرمزی خبر داد.

امسال شبکه نسیم میزبان خانواده نوزاد طهماسب است و به نظر می رسد اگر این برنامه بالاخره آماده شود، اولین روزهای نوروز امسال مهمان خانه ها خواهد بود. با این حال، این برنامه جدید چالش ها و محدودیت های زیادی دارد. مهم ترین چالش عدم حضور کلاه قرمزی و پوشر خاله بود که باعث شد نام مجموعه تغییر کند.

می گفتند عصبانی نیستیم، با هم عکس می گرفتند و لبخند می زدند، اما شاید همه می دانستند که روزهای تلخی بین حمید جبلی و ایرج طهماسب دو دوست همیشگی سینما و تلویزیون ایران گذشته است. حتی برخی می گفتند دلیل اصلی پخش نشدن برنامه هایشان از تلویزیون، اختلاف این دو بود.

اما به نظر می رسد آقای مجری امسال به تنهایی به تلویزیون بازگشته و در برنامه حمید جبلی حضور نخواهد داشت. آیا این بدان معناست که ما احتمالا امسال کلاه قرمزی و پسر عمویش را نخواهیم دید؟ عروسک های با صداپیشگی حمید جبلی سال ها و شاید هنوز هم محبوب ترین عروسک های ایران بودند.

با این حال حمید جبلی در میان صداپیشگان نمایش عروسکی ایرج طهماسب نیست. پیش از این در سال ۱۳۹۴ دنیا فنی زاده عروسک گردان معروف و محبوب کلاه قرمزی از دنیا رفت، شاید کم کم دوران کلاه قرمزی به پایان برسد و جای او را عروسک «بیبی» با صداپیشگی هوتن شکیبا بگیرد. این یک چرخش بعید برای بینندگان مجموعه عروسک در دهه پنجاه، شصت و حتی هفتاد است. خداحافظی با کلاه قرمزی امری مطمئن به نظر می رسد چرا که استانداردهای حرفه ای اجازه نمی دهد صداپیشه دیگری جایگزین حمید جبلی شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*