بازگشت عروسک های محبوب به تلویزیون بدون «کلاه قرمزی» و «پسرخاله»

به گزارش شیک تمز آنلاین، به گزارش ایسنا، محمدرضا خوشرو، مدیر شبکه نسیم که در پشت صحنه برنامه «کودک شو» حضور داشت، در واکنش به پخش برنامه «پارتی» به کارگردانی ایرج طهماسب از تلویزیون گفت: این سوال که آیا نوروزی می خواهد پخش کند؟ ریشید تصریح کرد: این سریال فصلی از سریال «پارتی» است که با شرایط کنونی شکل گرفته و مرحله پیش تولید آن مدت‌هاست ادامه دارد و گروه با حمایت حامیان مالی خارج از کشور به این نتیجه رسیده است. سازمان صداو سیما می تواند اتفاق خوبی بیفتد و یک برنامه شاد با حضور آقای طهماسب و عروسک ها برگزار شود.

وی با اعلام اینکه کلاه قرمزی و پسرخاله از عروسک های غایب هستند، توضیح داد: عروسک های مطرح دیگری از نمایش های «کلاه قرمزی» و «پارتی» نیز در این نمایش حضور داشتند.

خوشرو یادآور شد: از آنجایی که روند تولید این برنامه پیچیده است و از سوی دیگر توسط حامیان مالی خارج از سازمان تولید می شود، روند تولید به تعویق افتاد، از ساخت تزیینات گرفته تا موارد دیگر.

به گفته مدیر شبکه نسیم، ضبط برنامه ماهانی از امروز و فردا آغاز می شود.

خوشرو درباره برنامه «پارتی» گفت: سعی می کنیم این برنامه در نوروز پخش شود. خود دوستان و به خصوص آقای طهماسب می خواستند این برنامه در ایام نوروز پخش شود.

بر اساس این گزارش، در بازدید رسانه ای امروز از پشت صحنه برنامه «کودک شو»، قسمت هایی از این ویژه برنامه با حضور ملیکا شریفی نیا نیز برای پخش در سال سیما ضبط شد.

سیروس ممننت و سیاوش چراغی پور از جمله بازیگرانی بودند که به عنوان مهمان در این برنامه حضور داشتند.

مدیر شبکه نسیم در جریان تصویربرداری ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» که با حضور سیروس ممننت و سیاوش چراغی پور انجام شد، درباره این فصل از «کودک شو» گفت: این برنامه با تغییراتی در محتوا همراه شد؛ این برنامه با تغییراتی همراه بود. به طور خاص، بازی های جدیدی در فصل جدید توسعه یافتند.

او گفت: گفته می‌شود که «کودک شو» نسبت به فصل‌های گذشته فضای شادتر و هیجان‌انگیزی دارد. در همین راستا هنرمندان و دیگر چهره های شناخته شده در این برنامه با حضور خانواده های خود شرکت کردند.

خوشرو همچنین از اضافه شدن موسیقی با حضور خوانندگان در ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» خبر داد.

وی درباره بازخوردهای فصل جدید «کیدک شو» گفت: بر اساس بازخوردهایی که دریافت کردیم، این تغییر ایجاد شده با استقبال مواجه شد، به خصوص در مورد بازی ها.

به گفته مدیر شبکه نسیم، ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» در 10 قسمت برای ایام نوروز تولید و پخش می شود و از اول پخش می شود. فروردین آغاز خواهد شد

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*