بازیگران فیلم جدید آری استر مشخص شدند

اخیرا اعلام شد فیلم جدید آری استر ساخت آن ادامه دارد و بازیگران آن مشخص شده اند، در مقاله بعدی خود به تفصیل به این موضوع خواهیم پرداخت.

برای فیلم بعدی او، ادینگتون، آری آستر (کارگردان) بازیگرانی از جمله خواکین فینیکس، اما استون، آستین باتلر، پدرو پاسکال، لوک گرایمز، دیر اوکانل، “مایکل وارد” و “کلیفتون کالینز جونیور” به ایفای نقش پرداختند.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


بازیگران فیلم جدید آری استر

این فیلم بر اساس تاریخچه آریستار توسط استودیو A24 تامین مالی و تولید شده است. می توان انتظار داشت که این فیلم برای ما به یک کابوس تبدیل شود. جزئیات داستان فیلم تاکنون فاش نشده است، به جز اینکه فیلم داستان کلانتری شهر کوچک نیومکزیکو را با رویاهای بزرگتر روایت می کند.

فیلم جدید آری استر

تولید فیلم ادینگتون افتتاحیه این هفته، آری استر به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده در کنار لارس نادسن فعالیت می کند. داریوش خنجی نامزد دوبار اسکار (برای اویتا و باردو) به عنوان فیلمبردار این فیلم انتخاب شد.

Eddington ششمین مشارکت بین Square Peg و A24 است که فیلم های قبلی Yester Inheritance، Midsummer و Bio Scares را تولید و توزیع کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بازیگران آخرین فیلم «آری استر» چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: تغییر

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*