بازیگران فیلم The Accountant 2 مشخص شدند ؛ بازگشت بن افلک و جی کی سیمونز

بازیگران در طول قرارداد خود به استودیوی “Amazon MGM” بازخواهند گشت فیلم حسابدار 2 او با «بن افلک» و «جی کی سیمونز» همکاری کرد.

بن افلک، جان برنتال، جی کی سیمونز و سینتیا آدای رابینسون برای بازگشت به حسابدار 2 به کارگردانی گاوین اوکانر و همچنین تهیه کنندگی آمازون ام جی ام قرارداد بسته اند.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


فیلم حسابدار 2

«گاوین اوکانر» کارگردان این پروژه و «بیل دوبوک» فیلمنامه نویس آن است. علاوه بر این، “Artists Equity” استودیو پشت این دنباله است و آثار هنری این دنباله را پس از گرفتن حق تولید از “برادران وارنر” در “Amazon MGM” به نمایش گذاشته است.

فیلم حسابدار 2

فیلم حسابدار 1 در اولین سال اکران خود در سال 2016 155 میلیون دلار فروخت. یکی این فیلم به یکی از پرفروش ترین فیلم ها تبدیل شد. داستان به دنبال بن افلک به عنوان یک CPA اوتیستیک بسیار ماهر است که به عنوان حسابدار پزشکی قانونی برای یک سازمان جنایی کار می کند.

علاوه بر این، «برنتال» در نقش برادر اپراتور شرکت امنیتی «کریستین» و «برکس» و «سیمونز» نقش «ری کینگ» مدیر شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری را بازی کردند. . آدای رابینسون همچنین در نقش ماریبت مدینا، یک مامور جدید خزانه داری که باید هویت واقعی حسابدار را کشف کند، بازی می کند. بر عهده گرفت

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد فیلم حسابدار 2 چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: ضرب الاجل

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*