برادران کوئن در حال ساخت یک فیلم ترسناک هستند

برادران کوئن آنها دوباره با هم یک فیلم ترسناک می گیرند و به نظر می رسد بسیار هیجان انگیز و خونین باشد.

این دو برادر از سال 2018 به طور جداگانه کار می کنند و آخرین همکاری آنها The Ballad of Buster Scruggs بود.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:


برادران کوئن تهیه کننده فیلم ترسناک جدید خواهند بود

آخرین فیلم اتان کوئن، عروسک‌های درایو دور است، یک کمدی جاده‌ای با بازی مارگارت کوالی، جرالدین ویسونافن، بنی فلدشتاین، پدرو پاسکال و مت دیمون. در طول پرسش و پاسخ فیلم، ایتان اظهار داشت که در حال نوشتن فیلمنامه جدیدی با جوئل است و این دو برادر قصد دارند به عنوان کارگردان با یکدیگر همکاری کنند.

برادران کوئنبرادران کوئن

برادران کوئن

ایتن درباره تلاش گروهی جدید گفت: «این یک فیلم ترسناک خالص با خون فراوان است. به نظر می رسد که فیلم جدید ممکن است ویژگی های مشترکی با اولین فیلم این دو داشته باشد. ایتن همچنین افزود: اگر Blood Simple را دوست دارید، فکر می کنم از این کار لذت خواهید برد. تریشا کوک، یکی از نویسندگان و همسر اتان عروسک های Drive-Away نیز فاش کرد که فیلمنامه بسیار خنده دار و جالب بود.

اگرچه برادران کوئن مدتی با هم کار نکردند، اما هر دو به طور جداگانه کار می کردند، اتان روی فیلم عروسک های رانده شده کار می کرد و جوئل اخیراً فیلم تراژدی مکبث با بازی فرانسیس مک دورمن را ساخته و فیلمنامه «دنزل واشنگتن» را ساخته و نوشته است. ” ، تغییر مسیر داد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد فیلم های ترسناک چیست؟ نمی توانید منتظر دیدن کار جدید برادران کوئن باشید؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: رادار بازی

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*