برپایی نمایشگاه دانش آموزی مدرسه انقلاب در 360 مدرسه در استان گیلان

منبع شیک تمز

محمد لطیفی رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان گیلان گفت: اتحادیه دوازدهمین دوره نمایشگاه دانش آموزی مدرسه انقلاب را با عنوان «روایت نجوهان» به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار کرد. انجمن های اسلامی دانش آموزی و با همکاری معاونت امور آموزشی اداره کل آموزش و پرورش و توسعه استان گیلان تشکیل شد.

پی ام آپلود دوازدهمین نمایشگاه دانش آموزی مدرسه انقلاب همزمان با دهه مبارک فجر به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و با همکاری معاونت امور آموزش و پرورش این اداره کل برگزار می شود. اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان.

محمد لطیفی با تاکید بر خطاب مقام معظم رهبری به دانشجویان در معرفی نقش ایران در نظم نوین جهانی گفت: در مورد نظم نوین امروز نشانه های استقرار آن بیشتر از گذشته نمایان است و چشم ها برگردانده شده است. غرب به آسیا در این مرحله تبیین آرمان های انقلاب اسلامی که با ایجاد و گسترش فرهنگ مقاومت نقش مهمی در این نظم نوین ایفا کرد، اهمیت روزافزونی می یابد.

وی افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدازله) باید نقش آفرینی صحیح در جایگاه ایران آینده با تمرکز و برنامه ریزی به عنوان آینده سازان انقلاب اسلامی آموزش داده شود تا دانش آموزان از یک نگاه دقیق برخوردار باشند. تصور اینکه چه کسی درک آینده و درک درست گذشته می تواند راه رسیدن به اهداف خود را بیابد. در این مسیر جایگاه خود و اطرافیانتان را ترسیم و مشخص کنید.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با اشاره به اهمیت ایجاد فضایی برای نشان دادن چهره مناسب به دانش آموزان خاطرنشان کرد: نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه دوازدهم انقلاب با محوریت دوگانگی استعمار و استقلال، روایت جنایات پهلوی برگزار شد. رژیم و به تصویر کشیدن آثار مدرنیته. جامعه جوانان بر اساس نظم نوین جهانی سازماندهی شده است.

لطیفی با بیان اینکه نمایشگاه دوازدهمین مدرسه انقلاب در 360 مدرسه استان برگزار می شود، افزود: این نمایشگاه ها همزمان با دهه مبارک فجر با تکیه بر عنصر روایت و با بهره گیری از عناصر مختلف هنری فضای مجازی تحت پوشش قرار می گیرد. عنوان نجوهان روایت.

وی با برشمردن اهداف برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب گفت: حساس سازی جوانان نسبت به مبانی انقلاب اسلامی، بصیرت افزایی و تقویت خصومت از طریق درک صحیح از استعمار، آشنایی دانش آموزان با مفهوم و مولفه های استقلال و مطالعه آن از قبل و بعد از انقلاب اسلامی و همچنین دانش آموزان با مولفه های تمدنی و جایگاه ایران در نظم نوین جهانی از اهداف این نمایشگاه است.

لطیفی افزود: ارتقای مهارت در حوزه روایتگری انقلاب اسلامی و حوادث دیروز، امروز و فردا، ایجاد بستر گفت و گوی دانش آموزان در مورد رویدادهای روز، ایجاد روحیه حل مسئله دقیق در نوجوانان رویکرد حل مسئله و ارائه سیر تاریخی استعمار و ریشه ها و اهداف آن در طول تاریخ. هدف دیگر برپایی نمایشگاه در مدرسه انقلاب است.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان گیلان توضیح داد: این دوره با نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب با تاکید بر درس تاریخی تبیین ویژگی های استعمار و استقلال ملت ها و نیز بررسی پهلوی. جنایات و نقش دانشجویان در نظم نوین جهانی می افزاید: سیر تحول و تبدیل استعمار از سنتی به مدرن و بررسی رویکرد استعمار در برخورد با کشور عزیزمان، جنایت پهلوی و نقش انقلاب اسلامی در جهت کاهش نفوذ سلطه، حفظ استقلال و آغاز حرکت به سوی تمدن خواهد بود.

لطیفی با توجه به اینکه فضای ویژه ای برای این دوره از نمایشگاه در نظر گرفته شده است، گفت: فضای ویژه این دوره از نمایشگاه با عنوان «روایت نوجوان انقلابی دهه 80 از نمایشگاه و رویکرد تمدنی او به زبان های زنده» است. جهان باید با رویکرد انتشار در فضای مجازی منتشر شود. حوزه نفوذ مکتب انقلابی است. وظیفه مهم این گروه شناسایی دانش آموزان ماهر مدرسه در زمینه تسلط بر زبان های زنده دنیا و ضبط مطالب ارائه شده توسط آنان در موضوع فوق و پس از تایید استاد، انتشار آن می باشد. در فضای رسانه ملی و استانی

نوشته برپایی نمایشگاه دانش آموزی مدرسه انقلاب در 360 مدرسه در استان گیلان اولین بار در شیک تمز. پدیدار شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*