بهاره افشاری پس از 18 سال چهره خود را تغییر داد

به گزارش شمانیوزبهاره افشاری در سال ۱۳۶۳ در تهران به دنیا آمد. بهاره افشاری یکی از بازیگران مطرح دهه 80 است. بهاره افشاری با بازی در سریال «او یک فرشته بود» به شهرت رسید. بهاره افشاری با سریال فاصله ها بیشتر به شهرت رسید. چشمه افشار او مجرد و مجرد است.

بهاره افشاری عکس جدیدی از خودش و مرتضی ضرابی منتشر کرد. او با انتشار این عکس در اینستاگرام از همکاری با ضرابی در سریال «او یک فرشته بود» نوشت.

او در توضیح این عکس نوشت: «در یک اتفاق عجیب، بعد از حدود 18 سال #فرشته بود، من و تو دوباره در اوایل ماه رمضان با هم آشنا شدیم… نبود اما شد… حضور تو وعده ای بود برای من در لابه لای اتفاقات و روزهایی که دیگر برایم شادی نداشت… و در ماجرایی که فقط بین من و تو بود و از قضا ربطی به مائورا نداشت. و الف ها و پری… و حتی عجیب تر، اصلا اینطور نیست. ما حتی در این سال ها همدیگر را ندیده ایم. این اتفاق و حضور پر برکت شما را بعد از چندین سال همکاری مشترکمان به عنوان مژده می پذیرم… وقتی به عکس دوم نگاه می کنم یادم می آید که دنیا آنقدر ظالمانه است که نمی توان آن را جدی گرفت، اما گاهی شنیدن آن ضروری است. صدا او می خواهد شما را غافلگیر کند … »

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*