«بهت قول می‌دهم» به ۲۱۰ میلیون بازدید در یوتیوب رسید

به گزارش شیک تمز آنلاین، محسن یگانه اجراهای خود را از مهر ماه سال جاری (1402) در تهران آغاز کرد و تا آخرین روزها ادامه داشت. اسفند ادامه داد. او 6 ماه دوم امسال را بسیار پربار سپری کرد. او هم اکنون در شهرهای دیگر اجرا دارد. تسنیم نوشت: در حالی که محسن یگانه سرگرم کنسرت هایش است، موزیک ویدئوی معروف او در یوتیوب به نزدیک به 210 میلیون بازدید می رسد.

هفت نفر روی صحنه، در کنار هم، پشت سر هم، روی صندلی می نشینند. پنج نفر گیتار و دو نفر درام می نوازند. خواننده با گیتار وسط می نشیند. سازهای اصلی را خودش می نوازد به زودی مخاطبان متوجه خواهند شد که کدام آهنگ را خواهند شنید. صدای شادی و سروصدا و کف زدنشان بلند است.

محسن یگانه می خواند: می خواهی یادت شود اما دلت درد می کند…

هشت سال (1393) از ضبط این ویدئو در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی می گذرد و این ویدئو هم اکنون نزدیک به 210 میلیون بازدید در یوتیوب دارد.

ساختار این ویدئو و شکل نوازندگانی که در یک کنسرت زنده روی صحنه نشسته اند را می توان از اجرای ایگلز در آهنگ “Hotel California” برداشت کرد. هتل کالیفرنیا یکی طبق گزارش مجله رولینگ استونز، این آهنگ یکی از 500 آهنگ برتر تمام دوران در نظر گرفته شده است. ظاهراً این آهنگ همچنان هر یازده دقیقه یکبار در ایالات متحده آمریکا پخش می شود.

در تعریف «به تو قول می دهم» باید گفت; آهنگی با شعر ساده، ملودی ساده، آهنگسازی ساده و ملایم؛ که به شدت احساسات مخاطب را تحریک می کند. تقریباً همه کسانی که این آهنگ را شنیده اند با آن ارتباط خوبی دارند. ملودی ملایم این آهنگ ماندگاری آن را برای همیشه در بین مخاطب تضمین می کند.

اجرای زنده بی نقص قطعه «بهت قول میدم» در ویدیوی معروفش به همه ثابت کرد که محسن یگانه چقدر در اجراهای زنده توانایی دارد. نواختن گیتار نیز او را بیشتر از یک خواننده نزد مخاطبان محبوب می کند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*