به بهانه شروع فصل جدید برنامه شباهنگی حامد آهنگ تکراری

فصل جدید برنامه گفت و گوی شباهنگی همزمان با روز پدر به جز دکور، تغییر چندانی در ساختارش ایجاد نشد و شوخی های حامد هم ترانه ای بود برای تازه کردن فضای تکراری و کلیشه ای. برنامه

به گزارش شیک تمز، شباهنگی با اجرا و کارگردانی حامد یکی از اولین نمایش هایی است که از تریبون «فیلمانت» تولید و پخش می شود. در آن زمان حامد عنجی را بیشتر به عنوان بازیگر طنز تئاتر می شناختند و مردم او را با حضور در نمایش خندوانه و البته اجرای زنده اش می شناختند. همین عامل باعث شد که یک آهنگ با تکیه بر مهارت های بداهه نوازی خود تفسیری متفاوت در موسیقی شبانه ارائه دهد تا لحظات مفرح و شادی خلق کند. این اجرای متفاوت و شاد که با مجموعه ای از شوخی های جذاب همراه شده بود، در کنار چالش های نامتعارفی که مهمانان برنامه با آن مواجه بودند، شرایطی را فراهم کرد که فصل اول شباهانی مورد توجه قرار گیرد. این فصل در 30 قسمت منتشر شد.

پس از موفقیت نسبی فصل اول، فیلمانت تصمیم گرفت فصل دوم را در 30 قسمت تولید کند. این دو فصل در مدت زمان کوتاهی اتفاق افتاد، بنابراین تغییرات زیادی در ساختار فصل دوم ایجاد نشد. پخش این فصل همزمان با اوج گیری تدریجی شهرت و محبوبیت حامد عنقی بود. حضور در رئالیتی شو “شب های مافیا” و البته بازی درخشان در رئالیتی شو “جوکر” دلیل اصلی این شهرت و محبوبیت بود.

تنها تفاوت و شاخص بارز فصل سوم «شبهانی» تغییر دکور بود.

اما این اتفاق فاجعه بزرگی را برای حامد عنقی رقم زد. او در شباهنگی و جوکر هرچه در کیف داشت نشان داد به همین دلیل وقتی در سریال «کمپ جدید» بازی کرد نتوانست جلوی دیده شدن این سریال را بگیرد چون همه چیزهایی را که او در آنجا ارائه کرده بود دیده بود و تازگی نداشت. به او. اما تیرخلاس برای او نمایش بازی «تی ان تی» بود. اینجا بود که مخاطب متوجه شد حامد عنقی دیگر شوخی و اتفاق جدیدی برای ارائه ندارد. به همین دلیل «TNT» نتوانست به موفقیتی که پلتفرم مد نظر داشت دست یابد.

او حالا پس از ۵۶۹ روز دوری از برنامه گفت و گوی «شباهنگی» به فیلم نت بازگشته و فصل سوم این برنامه را برای پخش آماده کرده است. قسمت ویژه فصل سوم همزمان با روز پدر با حضور فرهاد آییش (بازیگر) و زانکو (خواننده) به نمایش درآمد، اتفاقی که در این قسمت ویژه بیش از هر چیز تکرار شد، تکرار ساختار برنامه بود. و البته تعبیر حامد از آهنگی که چیز جدیدی نیست.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*