بگذارید کیانو ریوز استراحت کند/ «جان ویک» از گور برمی‌خیزد

به گزارش خبرگزاری شیک تمز از مهریان مک شین بازیگر نقش وینستون اسکات در مجموعه «جان ویک» پس از مصاحبه جدید با کیانو ریوز درباره پنجمین فیلم صحبت کرد.

این بازیگر گفت که کیانو ریوز سزاوار یک استراحت خوب برای بازی مجدد در نقش قاتل است، اگرچه ساخت فیلم پنجم اجتناب ناپذیر است و فیلم در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه در Lionsgate است.

مک شین که نقش وینستون اسکات صاحب هتل کانتیننتال را بازی می کند، گفت که معتقد است ریوز از بازی در نقش ویک که در دهه گذشته بازی می کرد، کنار رفته است و اعتراف می کند که امیدوار است فیلم بعدی از شخصیت او دور شود. مک شین، که اخیراً با ریوز صحبت کرده است، معتقد است که پس از تلاش بسیار برای به تصویر کشیدن ویک روی صفحه، نیاز به شارژ مجدد دارد.

او ادامه داد: فکر می‌کنم کیانو تا زمانی که بخواهد استراحت خوبی خواهد داشت، روز قبل با او صحبت کردم، او پس از کتک‌هایی که در 10 سال گذشته از همه قاتلان در این کشور خورده، مدتی استراحت کرده است. بگذارید استراحت کند تا تصمیم بگیرد یک بار دیگر از قبر بلند شود یا هر کجا که می خواهد بخوابد، زیرا من پدر او هستم و او خون آشام است، پس من ولاد شمشیرزن هستم (و می خندد) یک بار که آن را دیدید، چرخید تبدیل به یک فیلم ترسناک ؛ هر چیزی می تواند به چیز دیگری تبدیل شود، هیچ قانونی وجود ندارد.

مک شین در هر چهار فیلم جان ویک در کنار کیانو ریوز بازی کرد و شخصیت او از هتل خود به عنوان پناهگاه امن ویک و متحدانش استفاده می کند. این 2 نفر در «بالرین»، فیلم جدید مجموعه «جان ویک» با بازی آنا نیز حضور دارند. دی آرماس که نقش اصلی را بازی می کند ظاهر می شود و اتفاقات فیلم بین فصل سوم و چهارم «جان ویک» رخ می دهد.

با وجود مرگ ظاهری شخصیت اصلی ریوز در پایان فصل 4، تولید “جان ویک 5” توسط لاینزگیت در ماه می گذشته تایید شد. واضح است که جان ویک بعدی بدون ریوز اتفاق نخواهد افتاد، اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا او قصد دارد در فیلم بعدی بازی کند یا شخصیت او پس از پایان فصل 4 چگونه خواهد بود.

چهارمین فیلم «جان ویک» پس از اکران در ماه مارس گذشته موفق ترین قسمت مجموعه «جان ویک» چه از نظر انتقادی و چه از نظر تجاری بود و بیش از 440 میلیون دلار فروخت.

در ابتدا قرار بود فیلم پنجم همزمان با قسمت چهارم فیلمبرداری شود اما چاد استالسکی کارگردان به دلیل خستگی بازیگران و دیگر عوامل فیلم از این کار منصرف شد. ریوز قبلا اعتراف کرده بود که بدلکاری در فصل 4 بسیار دشوار بود. با این حال، در نهایت آنها به خوبی کار کردند و سکانس های اکشن بسیار تحسین شده فیلم را تشکیل دادند.

همراه با John Wick 5، Stahsky بر پروژه‌های چند رسانه‌ای دیگر، از جمله چندین برنامه تلویزیونی اسپین‌آف که در فضا و یک سریال انیمه می‌گذرد، نظارت خواهد کرد. تا کنون اسپین آف این سریال در قالب یک مینی سریال درام به نام «کانتیننتال» ساخته شده است که درباره کاری است که وینستون انجام داد تا صاحب اصلی هتل شود. اما در این سریال مک شین بازی نکرد و کالین وودل در نقش وینستون جوان جلوی دوربین ظاهر شد.

۲۲۰۵۷

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*