تاروت خوانی تاروت خوانی پنجشنبه 12 بهمن 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش شیک تمز تاروت خوانی یکی یکی از انواع فال و فال است. تاروت طرفداران زیادی دارد. تاروت بیشتر در اروپا رایج بود. تاروت خوانی این روزها بسیار رایج شده است. در زیر تاروت پنجشنبه دوازدهم بهمن 1402 را در زیر بخوانید.

فروردین

برنامه‌های بی‌پایانی می‌کشید، دائماً خواسته‌های غیرممکن خود را مرور می‌کنید، در کارتان تاخیر ایجاد می‌شود، در مورد رفتارها و صحبت‌های فردی حالت تردید و بلاتکلیفی را تجربه خواهید کرد.

اردیبهشت ماه

احساس ترس از حضور رقبا یا اطرافیان ذهن شما را به خود مشغول می کند اما فرد یا افرادی که شما را دوست دارند روحیه شما را تغییر می دهند رشد و پیشرفت در مشکلات عاطفی شما رخ می دهد به زودی هدیه ای ارزشمند دریافت خواهید کرد. خواهان تغییرات مثبت هستید تماس تلفنی یا خبری که امروز دریافت می کنید شما را تقویت می کند.

خرداد

رفتن به جایی شما را به دردسر می اندازد. و این حرکت بی تدبیر برای شما گران تمام خواهد شد. شما به دنبال راهی برای صحبت یا ملاقات با کسی هستید، اما از این طریق دلسرد خواهید شد. مردم شما را آزار خواهند داد و باعث عدم تصمیم گیری می شوند.

تیر

پولتان را از دست خواهید داد و با کسی مشکل مالی خواهید داشت، یک نیازمند می خواهد از شما کمک بگیرد اما شما به او کمک نمی کنید، رابطه شما با یک آقا خراب می شود.

مرداد

اخباری که از یک زن می آید باعث افسردگی و اضطراب می شود ارتباط با یک بیوه به نفع شما نیست خبر تصادف یا مرگ می آید در رابطه عاطفی خود دچار مشکل خواهید شد.

شهریور

این روزها در انجام کاری که روی آن تمرکز می کنید تردید می کنید یا به تعویق می اندازید.اخبار در زمینه کسب و کار و امور مالی باعث می شود برنامه های خود را تغییر دهید.گفت و گوهای خوبی با فردی بشاش و شوخ طبع خواهید داشت.امروز بسیار احساساتی و هیجانی خواهید بود. سرکش

مهر

سعی کنید امروز جلسه مهمی با کسی نداشته باشید زیرا یا این جلسه خوب پیش نمی رود یا به طور کامل لغو می شود.اضطراب و احساسات جریحه دار را کنار بگذارید.به دلیل اظهارات شخصی بسیار ناراحت خواهید شد.

کمر درد یا درد استخوان را تجربه خواهید کرد.

آبان

شما یک جلسه رسمی در پیش رو دارید که در آن سعی خواهید کرد خود را کامل نشان دهید. یک پیشنهاد ذهن شما را به خود مشغول کرده است. این پیشنهاد به نفع شماست. در برخورد با هر کسی که این روزها به شما نزدیک می شود منصف و صادق باشید. یک شخص حقوقی و رسمی نامه در دست شماست. در حال آمدن است

آذر

شما در مواجهه با بسیاری از مسائل عاطفی آرمان گرا و ایده آل گرا هستید که باعث دلسردی اطرافیانتان می شود.پول های به دست آمده به راحتی از دست می رود.امروز بسیار بدبین هستید و از همه چیز ناامید خواهید شد.

دی

درگیر مشکلات و مسائل اطرافتان نشوید. اگر فردی برای حل مشکلش از شما کمک نمی خواهد، بهتر است دچار مشکل نشوید. در اطراف خود شاهد دعوا و فضای متشنج خواهید بود. شما از آرزوها و رویاهای خود ناامید هستید.

بهمن

با یک فرد تنها رابطه یا ملاقاتی خواهید داشت. در این زمینه از شما چیزی پرسیده می شود که باید در پذیرش آن دقت کنید. ذهن شما درگیر یک جنتلمن خواهد بود. افرادی که تنها هستند با یک پیشنهاد عاطفی عجیب روبرو خواهند شد. جلوی تو.

اسفند

امضا و تایید با تاخیر برای شما مفید خواهد بود احساس می کنید شخص یا افرادی قصد دارند در امور شما دخالت کنند یا سنگ پرتاب کنند شخصی مشغول تهمت زدن به شما است و دروغ هایش به گوش شما می رسد لجبازی خود را در مقابل اطرافیان کنار بگذارید. شما. شما و فقط به فکر منافع خود نباشید.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*