تاروت روزانه | تاروت خوانی فردا چهارشنبه اول فروردین 1403 را اینجا بخوانید.

به گزارش مگتو تاروت خوانی روشی برای پیش بینی است که در آن از کارت های تاروت برای افشای اطلاعات یا پیش بینی آینده استفاده می شود. یکی به عنوان یکی از قدیمی ترین و معروف ترین روش های فال گیری در جهان شناخته می شود. به طور معمول در تاروت کارت ها به ترتیب خاصی چیده می شوند و پیام یا روایتی را از آینده تفسیر می کنند.با استفاده از هنر تفسیر و تفسیر تاروت می توانید رویدادها، احساسات و مسیر زندگی خود را بهتر درک کنید. تاروت چهارشنبه 1 فروردین 1402 را بخوانید.

فروردین

کارت تاروت: کارت ماشین معکوس

فردینی ماهی جان تسلیم نشو. این روز ممکن است سخت تر از آنچه شما می خواهید باشد. اما وقتی آنجا می مانید، داستانی باورنکردنی برای به اشتراک گذاشتن دارید. فقط زمانی تسلیم شوید که بدانید نمی توانید برنده شوید. از آنجایی که شما اولین علامت زودیاک هستید، یا برنده خواهید شد یا در تلاش خواهید مرد. فقط زمانی که آماده هستید متوقف شوید.

اردیبهشت ماه

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیرها

اردیبهشت ماه ماهی ها، شما ایده ای از آنچه می خواهید دارید، پس آن را دنبال کنید. برای رسیدن به هدف خود نیازی به اجازه دیگران ندارید. اگر رویای خود را به حقیقت پیوست ببینید، می توانید به آن برسید. خودت را باور کن

خرداد

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر، برعکس

خرداد ماهی های عزیز، وقت آن رسیده که مراقب خود باشید. شما می توانید کارهایی را برای خود انجام دهید که از درون و بیرون احساس خوبی به شما بدهد. اجازه نده یک روز بدون انجام کاری که از آن لذت می بری بگذرد. حتی اگر به سادگی تماشای یک فیلم و خوردن یک کاسه غول پیکر پاپ کورن باشد.

تیر

کارت تاروت: هشت شمشیر

جولای جان، ممکن است ببینی که با کسی به گونه ای رفتار می شود که می دانی ناعادلانه است. به جای سکوت با آن شخص صحبت کنید. ببینید چه احساسی دارند. بگذارید بدانند که به آنها اهمیت می دهید.

مرداد

کارت تاروت: کارت برج

مرداد تغییر بزرگ در راه است، ماهی ها، و ممکن است به سرعت و بدون درد اتفاق بیفتد. گاهی اوقات زندگی اجازه می دهد همه چیز تغییر کند زیرا ممکن است در برابر آنها مقاومت کرده باشید. نوآوری را در آغوش بگیرید و ببینید در آینده چه اتفاقی می افتد.

شهریور

کارت تاروت: شش گرز

شهریور ماهی ها، یک پاداش خوب به شما خواهد رسید. مردم قدردان تلاش و تلاش شما هستند. برای سرمایه گذاری زمان و انرژی خود چیزی برای نشان دادن به دست خواهید آورد. روانشناسی خوب!

مهر

کارت تاروت: شش فنجان

اکتبر عزیز، این چیزهای کوچک هستند که زندگی را شیرین می کنند. از چیزهای کوچکی که شما را به یاد دوران بی گناه تری می اندازد، لذت ببرید. تفنگ جویدنی غذای بستنی به دنبال رنگین کمان باشید.

آبان

کارت تاروت: کارت ده فنجان معکوس شده

آبان ماهی ها، شما همیشه می توانید متوجه شوید که یک دوست ناراحت است. آنها به پیام ها و تماس ها پاسخ نمی دهند. امروز با آن شخص تماس بگیرید تا بفهمید چقدر دوستش دارید. شنیدن این جمله از یک دوست خوب می تواند به این معنی باشد.

آذر

کارت تاروت: کارت دو سکه ای

آذر ماهی، شما باید یک پروژه را با دقت بیشتری مدیریت کنید. این روند ممکن است زمان بر باشد، اما چشم شما به جایزه نهایی است. اکنون کمی توجه بیشتر می تواند به معنای مشکلات کمتر یا عدم وجود مشکلات بعد باشد.

دی

کارت تاروت: پنج کارت گرز

دی ماهی های عزیز، باید به فکر بودجه خود باشید. اگر مراقب نباشید، بدهکاری بسیار آسان است. شما می توانید با هر مشکل بودجه ای کار کنید. به آنچه از نظر مالی نیاز دارید فکر کنید و هوشمندانه بازی کنید.

بهمن

کارت تاروت: کارت پول جدید

بهمن ماهی های عزیز، شما ایده های خوبی دارید. امروز شما مغز خانواده هستید. ممکن است متوجه شوید که به راحتی می توانید یکی از راه حل ها را انتخاب کنید. امروز مردم به تصمیمات شما اعتماد دارند.

اسفند

کارت تاروت: کارت عصایی تک

اسفند ماهی ها، شما سریع بلند می شوید. درست زمانی که فکر می کنید ممکن است توپ را رها کنید یا رسیدن به نتیجه دشوار است، چیزی شما را به جلو هل می دهد. شما این کار را انجام می دهید و آن را با موفقیت کامل و با تمام وجود انجام می دهید.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*