تاروت روزانه فردا 25 جمعه تاروت خوانی اسفند 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش مگتو تاروت خوانی روشی برای پیش بینی و خواندن پیام ها با استفاده از کارت های تاروت است. این کارت ها حاوی تصاویر نمادین و نمادین هستند که در الگوهای مختلف انتخاب شده اند. عشق و روابط، شغل و تجارت، سلامتی و غیره با استفاده از تاروت. موضوعات پیش بینی شده است. تفسیر صحیح این کارت ها مستلزم تسلط و دانش در زمینه تاروت است. از تاروت خوانی نیز مانند فال حافظ در جشن ها، مراسم و شب های مختلفی مانند شب یلدا و عید نوروز استفاده می شود، تاروت خوانی انواع مختلفی دارد. فردا ادامه تاروت خوانی جمعه بیست و پنجم است. اسفند 1402 را بخوانید.

فروردین

کارت تاروت: کارت ماه

اردیبهشت ماه ماه، ممکن است احساس استرس و تنهایی کنید. روابط عاشقانه نیاز به توجه شما دارد، اما ذهن شما به شما اجازه نمی دهد با مردم معاشرت کنید و ارتباط برقرار کنید. امروز به انگیزه های دیگران مشکوک خواهید شد و بعداً به گذشته نگاه می کنید و ای کاش اینقدر ناامن نبودید. زنان برج حمل باید به سلامت خود، مشکلات هورمونی، سیکل قاعدگی نامنظم، خستگی، سردرد و … توجه کنند. می تواند روز شما را خراب کند.

اردیبهشت ماه

کارت تاروت: کارت شعبده باز

اردیبهشت ماه ماهی ها، رابطه هوشمندانه نوجوان شما در محل کار یا با همسرتان ممکن است قلب شما را به دست آورد. تخیل شما ممکن است وحشی شود و معتقدید هر چیزی که به شما ارائه می شود درست است. امروزه ترندهای شیک و جذاب ممکن است شما را مجذوب خود کند. برخی از تبلیغات چشم نواز مانند جادو عمل می کنند و شما را تشویق به خرج کردن می کنند. کسانی که در فروش و بازاریابی هستند موفق خواهند بود، کسانی که در موقعیت های بالا هستند در استخدام جوانان ماهر خواهند بود.

خرداد

کارت تاروت: هشت شمشیر

خرداد ماهی های عزیز، با ابتکارات شما می توان بر محدودیت ها و فاصله ها غلبه کرد. برای ایجاد یک شغل عالی، باید پتانسیل های خود را کشف کنید. محدودیت های مالی ممکن است در ارتقاء آموزش عالی احساس شود. مدیریت پول، برنامه ریزی مالی، مشاوره سرمایه گذاری می تواند به شما ایده هایی در مورد چگونگی حرکت به سمت اهداف مورد نظرتان بدهد. در زمینه روابط باید به اندازه کافی باز باشید، احساسات خود را بیان کنید و هیچ شکاف ارتباطی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد.

تیر

کارت تاروت: کارت یک سکه

جولای جان، یک رابطه جدید ممکن است. اگر فردی را دوست دارید و او را شریک زندگی خود می بینید، ارسال ایمیل، اس ام اس یا یک شاخه گل در این دوران به نفع شما خواهد بود. این زمان برای کمک به دیگران، دادن و نه گرفتن و ارائه است. یک سرگرمی جدید انتخاب کنید و به آن ادامه دهید. شما به روی احتمالات جدید باز هستید و تخیل خود را فعال می کنید تا استعداد خود را آشکار کنید. سفر برای اهداف تجاری سودآور خواهد بود.

مرداد

کارت تاروت: Nine of Wands

مرداد ماهی ها روز را با موانع دیر رسیدن به محل کار شروع می کنند. احساس خستگی و فرسودگی می کنید. با پیشروی روز، ناگهان درگیر فرصت ها و پروژه های جالب زیادی خواهید شد. کار تسریع خواهد شد. یک خبر خوب برای شما در روز بعد !!! این روز را برای انجام معاملات مهم پولی انتخاب کنید. ممکن است مجبور شوید برای مقاصد تجاری یا به دلیل شغلتان سفر کنید که همه نوع مزایا را برای شما به همراه خواهد داشت.

شهریور

کارت تاروت: کارت ملکه

شهریور ماهی ها که روز بسیار پرباری برای باکره هاست، امروز احساس شادی و رقابت می کنند. دلایلی برای لبخند زدن وجود دارد، سلامتی، ثروت و رضایت عاطفی جذابیت و شخصیت را افزایش می دهد. بارداری، تولد فرزند، ازدواج، خانه نشینی، ملاقات با دوستان و عزیزان روز شما را فراموش نشدنی خواهد کرد. شما یک هاله مثبت را در اطراف خود احساس می کنید. زمان شروع یک سرمایه گذاری جدید است.

مهر

کارت تاروت: کارت پاپ بانو (کاهن بزرگ)

مهرماهی عزیز، در این زمان که بیشتر مطالب را در سکوت بیان می کنید، منطق یا استدلال مفید نیست. شهود شما در حال حاضر اطلاعات مفید و مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. صبر کلید امروز است. به دنبال بخش هایی در زندگی خود باشید که ممکن است از تعادل خارج شده باشند یا به بینش و خرد بیشتری نیاز داشته باشند. شما وقت خود را صرف تحقیق، جستجوی اطلاعات بزرگ یا راز زندگی می کنید. عشق پنهانی ممکن است امروز ظاهر شود.

آبان

کارت تاروت: کارت پنج فنجان

آبان ماهی ها، استیصال کلمه کلیدی امروز است. به نظر می رسد انتظارات و رویاهای بالا از بین رفته اند. دلیل پشیمانی بیشتر احساسی است تا مادی. همه چیز برای همیشه اتفاق می افتد، خوب است که شریک خیانتکار را فراموش کنید و به روال عادی خود بازگردید. به امید مراتع سرسبز، اوضاع آنقدرها هم که فکر می کنید بد نیست. به زودی با کسی که دوستش دارید ملاقات خواهید کرد.

آذر

کارت تاروت: کارت تعادل

آذر روزها ممکن است سخت باشد، ماهی ها، اما بهترین بخش این است که شما می دانید چگونه موقعیت را به نفع خود تغییر دهید. شما توانسته اید راه میانه را انتخاب کنید، از افراط و تفریط اجتناب کنید و حس آرامش زیادی را در زندگی خود حفظ کنید. شما یاد گرفته اید که آرام بمانید و زمان را در شرایط استرس یا اضطراب شدید بگذرانید. این کیفیت عالی شما را از تحسین خانواده و دوستانتان نجات خواهد داد.

دی

کارت تاروت: کارت پادشاه پول

دی ماهی های عزیز، شما بسیار تجارت گرا و بسیار مبتکر هستید. امروز روی هر فعالیتی که پتانسیل ایجاد ثروت یا شغل بیشتر را دارد تمرکز می کنید. تمرکز شما روی پول و امنیت مالی است. برنامه ریزی مالی شما درآمد خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. پول از منابع غیرمنتظره می آید. شما می توانید هر سرمایه گذاری را به موفقیت تبدیل کنید و تقریباً در هر جایی یک فرصت تجاری پیدا کنید!

بهمن

کارت تاروت: کارت قدرت

بهمن ماهی های عزیز، قدرت تاروت کارت شما نشان دهنده نیاز به صبور بودن و انعطاف پذیری است. این یکی یکی از مثبت ترین کارت ها در عرشه! این نشان می دهد که شما قدرت و توانایی برای غلبه بر هر موقعیت دشوار یا چالشی را دارید. شما در اهداف زندگی خود با کسی که هستید قوی و خوشحال هستید.
مشکلی که شما را از هم جدا کرده بود بالاخره در حال حل شدن است و می توانید پس از چند ماه سخت دوباره احساس انرژی و شجاعت کنید. وقتی با یک کار دشوار روبرو می شوید، نمی توانید متوقف شوید. به مبارزه ادامه دهید زیرا آنچه در اینجا در خطر است مفاهیم اساسی زندگی و مرگ است. حل یک مسئله مهم در زندگی شما نجیب است و به شما اجازه می دهد شجاع و قوی باشید.

اسفند

کارت تاروت: پنج شمشیر

اسفند ماهی ها وقت بیدار شدن!!! در این سرعت سریع زندگی، همه می خواهند مستقل از دیگران پیشرفت کنند. اکنون زمان آسیب پذیری نیست. اتفاق تکان دهنده‌ای رخ می‌دهد که یا ذهن شما را منفجر می‌کند یا شما را درگیر می‌کند. در تجارت، ممکن است فریب، رقابت یا رقابت سخت وجود داشته باشد. یکی کارمندان یا همکاران سابق شما ممکن است شما را با دیگران رها کنند، چنین شرایطی باعث ایجاد تنش در شما می شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*