تاریخ پخش سریال طنز شبکه دو قطعی شد + جزئیات

سریال طنز “چرخ گردون” با بازی حمید لولایی و علیرضا خمسه از شنبه 14 بهمن ماه از شبکه دو سیما پخش می شود. این سریال داستان دو رقیب به نام‌های کریم آشی و غلام ادسی است که رقابت و دوستی آنها در یک پارک آغاز داستان‌های شیرین است.

پی ام آپلود، سریال طنز «چرخ گردون» با بازی حمید لولایی و علیرضا خمسه از شنبه 23 فروردین روی آنتن می رود. بهمن ماه از شبکه دو سیما پخش می شود.

«چرخ گردون» به نویسندگی و کارگردانی جواد مزدآبادی، تهیه کنندگی سعید مرادی و با بازی بازیگرانی چون حمید لولایی، علیرضا خمسه، کمند امیرسلیمانی، نیما شاهرخ شاهی، رامین نصیر نصیر، شاهین تسلیمی، افشین سنگ چاپ، اکبر تقی‌مور ، کریم قربانی، آیدا ابراهیمی، ماهک حسینی و… به صورت سریال شبانه از شبکه دوم آماده پخش شد.

این سریال داستان دو رقیب به نام‌های کریم آشی و غلام ادسی است که رقابت و دوستی آنها در یک پارک آغاز داستان‌های شیرین است.

«چرخ و فلک» ماجراهای کمدی این دو نفر و خانواده‌هایشان را نشان می‌دهد.

مجموعه نمایشی «چرخ گردون» در مرکز سیمرغ تهیه و تولید شد.

بنابر اعلام روابط عمومی صدا و سیما، این مجموعه طنز 30 قسمتی از شنبه 23 فروردین آغاز می شود. بهمن این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 پخش می شود.

جواد مزدآبادی کارگردان سریال «چرخ گردون» پیش از این در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که فصل‌های جدیدی از این سریال ساخته می‌شود و داستان آن تا ۹۰ قسمت خواهد بود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*