ترنس هاوارد به سریال Fight Night پیوست

«ترنس هاوارد»، «کوین هارت» و «ساموئل ال جکسون» سریال Fight Night آنها در این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی «کریگ بروور» به ایفای نقش خواهند پرداخت.

ترنس هاوارد در نقش بازیگر اصلی مجموعه تلویزیونی جدید Fight Night: Million Dollar Heist نسخه جدیدی از داستان دزدی شبانه «محمدعلی کلی» انتخاب شد.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:


ترنس هاوارد در فیلم Fight Night بازی می کند

به گزارش مجله وارپ، ترنس هاوارد، بازیگر نقش اول فیلم The Best Man: Final Chapters، در سریال Fight Night: The Million Dollar Heist محصول شبکه Peacock به همراه کوین هارت و ساموئل ال جکسون بازی خواهد کرد.

این پروژه به ترنس هاوارد این شانس را می دهد که دوباره با کریگ بروئر، کارگردان و تهیه کننده اجرایی دو قسمت اول سریال همکاری کند. آنها قبلاً در سال 2005 در فیلم Hustle & Flow با هم کار کرده بودند که هاوارد برای آن نامزدی اسکار بهترین بازیگر مرد را به دست آورد.

سریال Fight Night

این پروژه همچنین نشان دهنده بازگشت ترنس هاوارد به شبکه طاووس است. Fight Night داستان جذابی را روایت می کند که چگونه یک سرقت مسلحانه در شب نبرد تاریخی محمدعلی در سال 1970 نه تنها زندگی یک مرد را تغییر داد، بلکه بر سرنوشت کل یک شهر نیز تأثیر گذاشت. در این سریال ترنس هاوارد نقش گانگستر و اعضای شورای 12 عضو ریچارد کادیلاک ویلر را بازی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره همکاری «ترنس هاوارد» و «کریگ بروور» چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: سیم پیچی

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*