تغییر چهره تکان دهنده مجری برنامه بستنی

با اجرای برنامه هایی مانند نیمرخ مسابقه زنده ماه و برنامه صبحانه و عصر مهر، تور، اتاق برنامه و عکاسی یادگاری توجه زیادی را به خود جلب کرد. در این فصل بیوگرافی و عکس های جدید مینا هاشمی را ببینید.

بیوگرافی مینا هاشمی

مینا هاشمی متولد ۲۷ است شهریور 1350 در کرمان میزبانی. فارغ التحصیل روزنامه نگاری و یکی شهرت این هنرمند که در حرفه مدیری است در بین بچه های دهه شصت به برنامه های کودک دهه هفتاد برمی گردد.

تغییر چهره باورنکردنی مجری 52 ساله رادیو

از 14 سالگی شروع می شود

او فعالیت رسانه ای خود را به طور جدی از سال 64 در حالی که تنها 14 سال داشت با برنامه جوان از شبکه کرمان آغاز کرد که با استقبال بسیار مثبتی روبرو شد.

دعوت به تهران

سبک جدید اجرای او باعث شد در سال ۱۳۷۵ در حالی که تنها ۲۵ سال داشت توسط مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه یک به تهران دعوت شود. او مجبور شد دو سال بین کرمان و تهران پرواز کند تا اینکه در سال ۱۳۷۷ در ۲۷ سالگی به طور دائم در پایتخت اقامت گزید.

ازدواج و همسر مینا هاشمی

این مجری ایرانی چند سال پیش ازدواج کرد و متاهل است. او یک پسر دارد.

تغییر چهره باورنکردنی مجری 52 ساله رادیو

نوشتن در کنار اجرا

او علاوه بر بازیگری در تلویزیون، همیشه به نویسندگی علاقه داشته است، گاهی برای خودش و گاهی برای همکارانش صحنه هایی از بازی هایشان می نوشت و همچنان به نوشتن ادامه می دهد.

بهترین مجری سال

بیان مجری در سال ۱۳۷۴ در ۲۴ سالگی به عنوان بهترین مجری کرمان در شبکه جشن انتخاب شد که افتخار بزرگی برای او بود. او در نظرسنجی روزنامه سینما در پاییز 1378 توانست در بین مجریان زن اول شود.

تغییر چهره باورنکردنی مجری 52 ساله رادیو

از پروفایل تا شهرت

با اجرای برنامه هایی مانند نیمرخ مسابقه زنده ماه و برنامه صبحانه و عصر مهر، تور، اتاق برنامه و عکاسی یادگاری توجه زیادی را به خود جلب کرد. یکی از دغدغه های اصلی برنامه نویسی او کشف رازهای موفقیت برای جوانان بود، بنابراین برنامه قطب نما و راه او را قادر به تولید، نویسندگی و اجرا کرد.

تغییر چهره باورنکردنی مجری 52 ساله رادیو

بازگشت به تلویزیون

مینا هاشمی اکنون به عرصه اجرا بازگشته و سه روز در هفته در برنامه عصر آیله از شبکه دو روی آنتن می رود.

فعالیتهای دیگر

خانم مجری در حال حاضر عضویت در شورای رسانه کودک و نوجوان وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین ریاست کمیته روابط عمومی انجمن تخصصی کودک و نوجوان را بر عهده دارد.

از دیگر فعالیت های وی، عضویت در هیئت داوران مجری برنامه های شبکه امید، طراح آزمون و کاوش اجرا در شهر و مشاور جشنواره مدل و طراحی لباس کودک است.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*