تمساح لعنتی را با جواد عزتی ببینید!

به گزارش شیک تمز آنلاین، جواد عزتی نه تنها در این فیلم ایفای نقش کرد، بلکه کارگردانی آن را نیز بر عهده داشت و اولین تجربه کارگردانی بلند سینمایی خود را رقم زد. این برنامه در اولین روز اکران فیلم اتفاق می افتد. ایرنا نوشت: «تمساح خونی» پرمخاطب ترین فیلم چهل و دومین جشنواره فیلم فجر با فوق العاده ترین اکران ها و استقبال فوق العاده از چهارشنبه 25. اسفند ماه را می توان روی پرده سینماهای سراسر کشور دید.

در این فیلم جواد عزتی، عباس جمشیدی فر، الناز حبیبی، بهزاد خلج، شبنم قربانی و سعید آقاخانی با حضور جمشید جهانزاده، رامین پورایمان و کیومرث مرادی به ایفای نقش می پردازند.

همچنین دیگر بازیگران تمساح خونی عبارتند از: بهراد خرازی، مرتضی تقی زاده، یدالله شادمانی، محمد صبری، حامد نظامی اصل، فرهاد شعاع، ابوذر چهل امیرانی، بهراد صلاح ورزی، حاتم تهحمفی و محمود موسوی.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ما می‌خواهیم بزرگ‌ترین قورباغه‌مان را ببلعیم!» طعمه بزرگ مشکلات خودش را دارد، اما بدون خونریزی شکارش می‌کنیم. ما از کروکودیل ها باهوش تریم! …”

«تمساح خونی» سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی فیلم اول چهل و دومین جشنواره جهانی فیلم فجر را در اولین تجربه کارگردانی جواد عزتی از آن خود کرد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*