توضیحات خبرگزاری قضایی در مورد اظهارات اخیر یکتا ناصر: خانم ناصر طبق توافق روز سه شنبه دخترش را به همسر سابقش تحویل داد. قرار بود روز چهارشنبه این دختر به او تحویل داده شود که این اتفاق نیفتاد / فعلاً بحث ناپدید شدن یا آدم ربایی مطرح نیست / خانم بازیگر تاکنون به دادگستری مراجعه نکرده و فقط شکایت خود را در پایگاه پلیس ثبت کرده است. .

پایگاه خبری تحلیلی شیک تمز (rimino.ir):

خبرگزاری میزان نوشت: اطلاعاتی به نقل از یکتا ناصر به دست ما رسیده است. طبق توافق نامه، خانم ناصر روز سه شنبه دخترش را به همسر سابقش سپرد و همسر سابق ناصر نیز قرار بود روز چهارشنبه او را به او تحویل دهد، اما این اتفاق نیفتاد.

شب گذشته یکی از بازیگران زن فیلمی از خود منتشر کرد و مدعی شد که برای دیدن دخترش به محل ملاقات رفته اما موفق به دیدن دخترش نشده و به او اطلاع داده اند که باید بعد از تعطیلات نوروزی برای شکایت برود. .

خبرگزاری میزان به نقل از یکتا ناصر در این باره اطلاعاتی به دست آورد. طبق توافق نامه، خانم ناصر روز سه شنبه دخترش را به همسر سابقش سپرد و همسر سابق ناصر نیز قرار بود روز چهارشنبه او را به او تحویل دهد، اما این اتفاق نیفتاد.

این گزارش می گوید: خانم ناصر با مراجعه به کلانتری 123 نیاوران شکایت خود را ثبت کرد.

در حال حاضر فرد مذکور مفقود یا ربوده نشده است و همانطور که خانم یکتا ناصر گفته است حضانت بر عهده وی است و بنا به دستور موقت دادگاه خانواده پدر حق دارد روزانه یک ساعت به کلانتری مراجعه کند. . هفته با توجه به سن دختر مشترک که 7 سال و سه می باشد. ماه و ادعای خانم ناصر است که در این خصوص از دادگاه دستور موقت بگیرد، در صورت صحت ادعای خانم ناصر یکتا، خانم یکتا ناصر ادعای عدم تحویل فرزند سپرده شده. در زمان و مکان مشخص شده طبق مقررات رسیدگی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این بازیگر زن بابت شکایت اخیر خود به دستگاه قضایی مراجعه نکرده و فقط شکایت خود را در کلانتری ثبت کرده و پرونده ادامه دارد.

در رابطه با پرونده جدایی خانم ناصر از همسرش، دادگاه بدوی قبلاً حکم مربوطه و قانونی را صادر کرده و هر دو طرف پرونده برای احقاق حق آنها بررسی شده است.

من باید بگویم؛ طبق ادعای رئیس قوه قضائیه در ایام نوروز شعب کشیک در محاکم باز و فعال است.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*