ثروت تیلور سوئیفت چگونه به دست آمد؟

تیلور سویفت خواننده مشهور آمریکایی به عنوان یک تاجر زیرک، مدافع حقوق هنرمندان و یک زن جدید ارزشمند در صنعت موسیقی شناخته می شود.

او در سال 2023 به میلیاردرهای جهان پیوست و جایگاه خود را به عنوان یک چهره برجسته و ماندگار در فرهنگ عامه تثبیت کرد. ثروت از نظر فوربس تیلور سویفت تا ژانویه 2024 به 1.1 میلیارد دلار رسید.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون و کانال تلگرام فیگار دیدن.


تیلور سوئیفت چگونه ثروتمند شد؟

این ثروت از استعداد موسیقایی و ارتباط نزدیک او با طرفدارانش ناشی می شود. تیلور سویفت او اولین موسیقی‌دان تاریخ است که تنها با تمرکز بر موسیقی و اجرای زنده‌اش، میلیاردها دلار به دست می‌آورد.

پیوستن سوئیفت به میلیاردرهای جهان در سال 2023 نقطه اوج سال ها تلاش سخت او در موسیقی و ارتباط عمیق او با طرفداران وفادارش بود. موفقیت تجاری آن داستانی فراتر از تأثیر موسیقی و فرهنگی است.

ثروت تیلور سوئیفت چگونه به دست آمد؟

یکی یکی از مهمترین عوامل در ثروت او رویکرد زیرکانه او به سمت تجارت صنعت موسیقی بوده است. بیش از 500 میلیون دلار از ثروت تیلور از درآمد مستقیم از تورهای موسیقی و کنسرت او به دست می آید. آثار او بارها در صدر جدول موسیقی قرار گرفته اند، کنسرت هایی به نام او برگزار شده و بلیت ها به سرعت فروخته شده است.

آخرین تور کنسرت او، تور Eras، رکوردهای فروش را شکست و موفقیت تجاری زیادی داشت. وب سایت Ticketmaster، بزرگترین سایت فروش بلیت کنسرت در آمریکا، به دلیل فشار هواداران تیلور سویفت بسته شد و با مشکلات فنی مواجه شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد دارایی خالص تیلور سوئیفت چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*