جای خالی همسر علیرضا قربانی در کنسرت پر شد/عکس

به گزارش شیک تمز آنلاین به نقل از تبلیغات کنسرت، آخرین کنسرت علیرضا قربانی در سال 1402 مصادف با چهلمین سالگرد درگذشت همسرش، شامگاه سه شنبه بیست و نهم برگزار شد. اسفند با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

علیرضا قربانی در کنسرت شب 9 دی اسفند این آخرین شب اجرا در سال 1402 بود که وی ضمن تبریک فرا رسیدن عید نوروز از همه هوادارانی که او و گروهش را در اجراهای امسال همراهی کردند تشکر کرد.

وی ضمن آرزوی سالی خوب برای مردم ایران، رو به حضار حاضر در سالن کرد و گفت: «ممنون و خوشحالم.» می‌دانم که قبل از تحویل سال کارهای مهمی برای انجام دادن داشتید، اما در چشمان ما لگد خورده‌اید و آمد اینجا. پیشاپیش این نوروز فرخنده تاریخی و باستانی را به تک تک شما خانم ها و آقایان تبریک می گویم از طرف خودم و همه دوستانم روی صحنه و تیم برگزاری کنسرت.

قربانی ادامه داد از اینکه میزبان شما هستیم بسیار خرسندیم و امیدوارم مهمان دل شما باشیم. این آخرین اجرای سال 1402 است و چه افتخاری برای ما از این که در این لحظات پایانی سال در خدمت شما باشیم تا دستان شما را ببوسیم و مفتخریم که برای شما برنامه اجرا کنیم.

این هنرمند سپس به شعرخوانی پرداخت و گفت: نسیم نوروزی از دوستت می آید/ نور دلت را از این باد روشن می کنی امیدوارم سال بسیار بسیار خوبی برای مردم باشد. کشورمان، مردم سرافراز کشورمان و اینکه بتوانیم دست در دست هم ایران را آباد کنیم و مایه مباهات و افتخار در سراسر جهان باشیم.

همسر جعلی خالی در کنسرت خواننده شد/ تشکر ویژه از خواننده

قربانی در ادامه توضیح داد: برای یادآوری می گویم عصر امروز مصادف با چهلمین شب از دست دادن همسر نازنینم است. دعای شما از روزی که این حادثه برای ما اتفاق افتاد با ما همراه بود. بدینوسیله از همه عزیزان و عزیزانی که به ما دلداری دادند تشکر می کنم. بدانید که وقتی حمایت و محبت مردم دوست داشتنی ماست نبود شاید به این راحتی نمی توانستیم این بار سنگین را تحمل کنیم. لذا وظیفه طبیعی و انسانی خود می دانم که از تمامی عزیزانی که به من و خانواده ام کمک کرده اند تشکر و قدردانی کنم.

وی در خصوص قطعه بعدی گفت: قطعه ای که اکنون دوست داریم برای شما اجرا کنیم، قطعه ای از حسام ناصری عزیز است و به خاطر خواندن رباعیاتی از ابوسعید ابوالخیر است. آنچه مسلم است این رباعیات قطعا در وصف حضرت حق و مناجات با پروردگار ظاهر می شود و سعی می کنیم با توجه به حس و حال و حسی که از شما می گیریم این قطعه را بداهه بسازیم. امیدوارم از آن خوشت بیاید. من و دوستانم در حال حاضر سعی می کنیم بخوانیم و بر اساس روحیه خود تصمیم بگیریم. امیدوارم بتوانیم آن را انجام دهیم.

سپس آهنگ آیا می دانی توسط علیرضا قربانی و گروهش اجرا شد.

در این اجرا سبد گل از گروه کنسرت روی یکی یکی از صندلی های ردیف اول سالن به یاد منیرسادات غیاثی همسر علیرضا قربانی تعبیه شد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*