حذف بهرام افشاری در پی موفقیت تجاری «سگ بند» و «فسیل» در دو اکران نوروزی. ندیدن دوباره «هفتادسی» این بار روی اکران

پس از حذف نام فیلم «هفتاد و هفت» اولین تجربه کارگردانی بهرام افشاری از فهرست فیلم های راه یافته به چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، انتظار می رفت نام این فیلم بین گزینه ها دیده شود. ، که در نهایت این اتفاق نیفتاد. اما بهرام افشاری و هوتن شکیبا در حال حاضر از جمله بازیگران محبوب سینما و تلویزیون هستند و طبیعی است که اکران فیلمی با حضور آنها می تواند اشتیاق تماشاگران را برای حضور در سالن های سینما افزایش دهد. با این حال خبری از اکران این فیلم در نوروز نیست..

به گزارش شیک تمز، بهرام افشاری در سال 1395 با بازی در نقش بهتاش در سریال «پایتخت 5» سیروس مقدم بیشتر شناخته شد و از آن زمان تاکنون حضورش در سینما پررنگ تر شده است تا جایی که اخیرا یکی به یکی از بزرگترین عوامل فروش فیلم تبدیل شده است.

در این پنج سال فیلم های «رحمان 1400» به کارگردانی منوچهر هادی، «چشم و گوش بسته» به کارگردانی فرزاد موتمن، «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده، «منظره» به کارگردانی علیرضا صمدی، «سگ بند» به کارگردانی. ساخته مهران احمدی و «فصل» به کارگردانی کریم امینی و بازی بهرام افشاری که «فصل»، «رحمن 1400»، «چشم و گوش بسته» و «سگ بند» جزو پرفروش ترین آثار هر سال هستند. .

بهرام افشاری با فیلم «فسیل» تمامی رکوردهای گیشه را شکست.

افشاری در سال 1402 در اکران نوروزی با بازی در فیلم «فسیل» به کارگردانی کریم امینی به جایگاه ویژه ای دست یافت. این فیلم پس از شکستن چندین رکورد، یک سال تمام به لطف استقبال مردم روی اکران ماند و تاکنون بیش از 322 میلیارد تومان فروش داشته است.

نوروز افشاری در سال 1401 نیز با فیلم سگ بند اتفاق مهمی را رقم زد. این فیلم ۴۲ میلیارد پلان فروخت و مخاطبان زیادی را به سینماها باز کرد. او در سال 2018 با «رحمان 1400» موفق به فروش 22 میلیاردی شد و فیلم «چشم و گوش بسته» در همان سال 13 میلیارد فروش داشت.

فیلم
فیلم سگ بند پرفروش ترین فیلم نوروز 1401 شد.

درست است که شرایط مختلفی به پرفروش شدن این آثار کمک کرده است، اما قطعا امکان پذیر است یکی وی بازی موفق بهرام افشاری را یکی از مهم ترین دلایل آن دانست؛ بازیگری که علیرغم حضور در فیلم های کمدی مختلف خود را تکرار نکرده و در هر موقعیت جدید سعی می کند سبک بازیگری متفاوتی را به نمایش بگذارد. طبیعی است که وقتی افشاری تا این حد محبوب است، نام او به عنوان کارگردان و بازیگر اصلی یک فیلم نیز می تواند اتفاق مهمی در اکران نوروزی باشد.

علاوه بر بهرام افشاری، هوتن شکیبا هم می توانست حضور داشته باشد یکی یکی دیگر از دلایل موفقیت این فیلم فروش اکران نوروزی است. شکیبا پس از بازی در نقش حبیب در سریال لیسانسه ها یکی او با بازی در فیلم‌های «شبی که ماه کامل شد»، «تی‌تی»، «ابلق»، «برخورد خصوصی» و همچنین سریال «رحیم کن» به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کمدی تلویزیون تبدیل شد. مرکز. از توجه شکیبا امسال در فیلم «صبحانه با زرافه ها» به کارگردانی سروش صحت بازی درخشانی داشت. با توجه به تصویری که از گریم متفاوت او در فیلم «هفتاد و سی» منتشر شده است، با نقش جدیدی از او روبرو خواهیم بود و به احتمال زیاد او با بهرام افشاری اتفاق مهمی خواهد داشت.

حذف هفتاد و سه فیلم از فهرست فیلم های نوروزی نشان می دهد که فعالیت هایی برای آماده سازی فضا برای تنها فیلم کمدی اکران امسال انجام شده است.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*