حضور ستارگان هالیوود با نشان «آتش بس غزه» در اسکار

گزارش کردن شیک تمز، همزمان با اعتراضات گسترده حامیان فلسطین، ستارگان زیادی در مراسم اسکار 96 با علامت «آتش بس غزه» حاضر شدند.

به گزارش نشریه انگلیسی گاردین، بیلی آیلیش و رامی یوسف با نشان هنرمندان Artists4 Ceasefire در مراسم فرش قرمز اسکار حاضر شدند.

افراد مشهوری مانند بیلی آیلیش، آوا دوورنی، مارک روفالو، رامی یوسف و تعداد بی‌شماری دیگر با نماد «آتش بس برای غزه» بر روی سینه خود روی فرش قرمز اسکار ظاهر شدند.

یوسف در مصاحبه ای گفت: ما خواستار آتش بس دائمی و فوری در غزه هستیم. ما همچنین خواستار امنیت، عدالت و صلح برای فلسطینی ها هستیم. تنها خواسته ما از این اقدام این است که بگوییم «کودک کشی نکنید»، اقدامات زیادی باید انجام شود و تنها راه صحبت زمانی است که بمباران اسرائیل متوقف شود.

حضور ستاره های هالیوود با

بسیاری از افراد مانند مارک روفالو، کریستن استوارت، جنیفر لوپز، آوا دوورنی، بیلی آیلیش، رامی یوسف، یوجین لی یانگ و بسیاری دیگر در نامه‌ای به جو بایدن نوشتند: فراتر از درد و اندوه ما برای عزیزان همه در سراسر جهان. ما با اراده ای قوی از بشریت مشترک خود دفاع خواهیم کرد. ما در کنار آزادی، عدالت، شرف و صلح برای همه مردم جهان و توقف فوری کشتار و قتل عام ایستاده ایم.”

اما پیش از آغاز مراسم فرش قرمز، معترضان حامی فلسطین خیابان های نزدیک محل برگزاری مراسم را مسدود کردند و خواستار آتش بس و آزادی فلسطین شدند.

نیویورک تایمز نیز در گزارشی نوشت: صدها معترض حامی فلسطین با اعتراض خود مانع از حضور به موقع ستاره ها در مراسم فرش قرمز شدند.

۲۲۰۵۷

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*