خالق انیمیشن X-Men ’97 از مارول اخراج شد

فقط چند روز تا پخش مونده سری انیمیشن مردان ایکس 97 متاسفانه خبر برکناری سازنده همچنان پابرجاست انیمیشن مردان ایکس 97 این توسط استودیو مارول انتخاب شد.

مفهوم جهان های موازی به نام «کانگ فاتح» که زمینه وسیعی را برای دنیای سینمایی مارول ایجاد می کند و تهدیدی بزرگ است، مخاطب را برای رویارویی با ابرقهرمانان سریال ترغیب و آماده می کند. در این فرآیند، یکی X-Men، یکی از دوست‌داشتنی‌ترین و نوستالژیک‌ترین سریال‌های ژانر ابرقهرمانی، در یک احیای جدید به نام X-Men ’97 روایت می‌شود.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


خالق انیمیشن X-Men 97 از مارول اخراج شد

این سریال دنباله ای بر سریال مردان ایکس: انیمیشنی است که در دهه 90 نمایش داده شد و با داستان های جذاب و خاطره انگیزش مخاطب را گرد هم آورد. از آنجایی که فصل اول سریال موردانتظار به سرعت در حال نزدیک شدن به مخاطبان است، خبری تاسف آور و تکان دهنده منتشر شده است که ممکن است طرفداران این سریال را در شوک و سردرگمی قرار دهد. طبق آخرین اخبار آن را بو کن خالق X-Men 97 توسط مارول استودیو به طرز شگفت انگیزی و بدون توضیح اخراج شد.

سازنده انیمیشن مردان ایکس 97
سازنده انیمیشن مردان ایکس 97

چیزی که در اینجا عجیب است این است که Beau DeMao، که پیش از این فیلمنامه‌های Moon Knight و اولین نسخه ریبوت Blade را نوشته بود و همچنین در پروژه‌های آینده در دنیای سینمایی مارول شرکت داشت، به‌طور غیرمنتظره اخراج شد. این موضوع عجیب تر به نظر می رسد. چون سریال مردان ایکس 97 برای چندین فصل برنامه ریزی شده بود و او نه تنها فیلمنامه فصل دوم را تمام کرد، بلکه با تیمش مشغول نوشتن فیلمنامه فصل سوم بود.

باید منتظر ماند و دید که دلیل این تصمیم عجولانه و غافلگیرکننده مارول استودیوز چیست و چه تاثیری در آینده این مجموعه خواهد داشت; چون تنها چند روز تا اکران انیمیشن X-Men 97 باقی مانده است و قرار است در تاریخ 29 اسفند 1393 اکران شود (1 فروردین 1403) برای مشاهده.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اخراج خالق انیمیشن X-Men 97 از مارول چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*