خواندن روزانه تاروت تاروت فردا، سه شنبه 29 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش مگتو تاروت خوانی روشی است که در آن از کارت های تاروت برای پیش بینی و تفسیر رویدادهای آینده و برخی سوالات شخصی استفاده می شود. هر کارت تاروت نماد و معنای خاصی دارد و ترکیب و چیدمان این کارت ها توسط فالگیر برای پیش بینی و تفسیر خوانده می شود. تاروت از قرن هجدهم در اروپا شناخته شده است یکی به ابزاری محبوب برای پیش بینی آینده و هدایت تصمیمات تبدیل شده است. مهم ترین نکته در فال تاروت، تفسیر صحیح و کامل کارت ها است و هر فالگیر باید به تجربه، دانش و دانش خود در این زمینه تکیه کند تا نتایج دقیق تری بدهد. تاروت فردا سه شنبه 29 ام اسفند 1402 را بخوانید.

فروردین

کارت تاروت: کارت سه سکه

ماه آوریل، این دوره رشد و همچنین تحقق خلاقانه است. یک پروژه، کار یا فرصت شغلی جدید، روز شما را مشخص خواهد کرد. وقتی پای فشار کاری به میان می آید، خود را مسئول تر می بینید. ممکن است در خانواده بیشتر طول بکشد، مهمانان ممکن است بیایند، مهمان نوازی ممکن است بیشتر وقت شما را بگیرد. افزایش تقاضاهای داخلی می تواند بر کیفیت کار شما تأثیر بگذارد.

اردیبهشت ماه

کارت تاروت: کارت ماشین

اردیبهشت ماه ماهی ها، شما سخت کوش و بسیار متمرکز هستید. امروز منتظر لحظات پر استرسی هستیم. شما نمی توانید در برابر وسوسه شروع یک پروژه بزرگ مقاومت کنید. انرژی فراوان و اعتماد به نفس شما به شما انگیزه می دهد تا به جلو بروید. سفر کاملا امکان پذیر است. اگر رانندگی می کنید، مطمئن شوید که تمام اقدامات ایمنی را رعایت کرده اید. قبل از شروع سفر ایمن رانندگی، وسیله نقلیه خود را تعمیر کنید.

خرداد

کارت تاروت: کارت شوالیه جام ها

خرداد ماهی های عزیز یک پیام زیبا روی کارت وجود دارد. شما شاد و تجدید خواهید شد. عاشقانه و عشق روز شما را مشخص خواهد کرد. ممکن است امروز یک پیشنهاد عشق/ازدواج بفرستید یا دریافت کنید. برخی از شما ممکن است مسافت های طولانی را برای ملاقات با شریک زندگی خود طی کنید. اگر مجرد هستید، وقت آن رسیده که همین کار را انجام دهید. اما در نهایت، تصمیمات عجولانه نگیرید. سطح انرژی خود را در جهت درست هدایت کنید.

تیر

کارت تاروت: نه شمشیر

جولای جان، اگر به بهبود خود فکر می کنی، این بهترین زمان برای انجام آن است. برای کارهای خلاقانه برنامه ریزی کنید. برای جلوگیری از استرس، خود را مشغول نگه دارید، بیشتر تنشی که تجربه می کنید ناپدید می شود. در به اشتراک گذاشتن احساسات خود با دوستان خود یا درخواست کمک از آنها دریغ نکنید. اگر صادق و سخت کوش بوده اید، اکنون هدایا و پاداش ها در راه است.

مرداد

کارت تاروت: کارت عاشق

مرداد حوت، عشق در هواست. دغدغه اصلی امروز شما رابطه شماست. شما به خوبی از عزیزان خود مراقبت می کنید و در ازای آن محبت و گرمی آنها را دریافت می کنید. این نشان دهنده یک ارتباط با روح یا یک رابطه بسیار صمیمی و نزدیک است. آرزوهای کسانی که به دنبال عشق هستند برآورده می شود. اعتماد شما به یکدیگر به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا بر موانع زندگی غلبه کنید.

شهریور

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیرها

شهریور ماهی ها، ممکن است احساس کنید ذهن درونی شما اضافه کاری می کند. امروز خواهید دید که انگیزه شما برای دستیابی به چیزهایی در محل کار شعله ور شده است. نگرش مستبدانه شما در اداره یا محل کار ممکن است باعث ناراحتی دیگران شود و شما را تنها بگذارد. قدرت تحلیل و قضاوت شما بسیار قوی است و به حرف های دیگران گوش نمی دهید. فکر می کنید آنچه می گویید یا انجام می دهید درست است. دنبال عیب دیگران نباش

مهر

کارت تاروت: دو شمشیر

مهرماهی عزیز در مورد این دو انتخاب در ذهن شما خلأ وجود دارد. ممکن است در یک رابطه یا در محل کار باشد که باید انتخاب کنید. این زمان خوبی برای بررسی محل کارتان است. برای شرایط کاری بهتر و کارایی باید قاطعانه عمل کنید. به تعویق انداختن کار هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اگر می خواهید برای شرایط کاری بهتر تلاش کنید، تنش و استرس را دور نگه دارید، اجازه ندهید نیروهای منفی شما را آزار دهند.

آبان

کارت تاروت: کارت چهار فنجان

آبان ماهی ها، این زمان برای تصمیم گیری نیست، به خصوص زمانی که در آسیب پذیرترین حالت خود هستید. شما زمان و مکان خود را می خواهید و می خواهید مدتی را در انزوا بگذرانید. اکنون زمان استراحت از برخی اوقات دشوار است، شاید آسیب ناشی از جدایی یا جدایی، روابط یا مشکلات خانوادگی، نگرانی های مالی و سلامتی، استرس و درگیری. کمی استراحت کنید یک جراحی جزئی یا جراحت روی کارت است.

آذر

کارت تاروت: کارت شش فنجان

آذر ماهی ها، شما حس هماهنگی و تعادل را در تمام زمینه های زندگی به ارمغان می آورید. روابط موجود تقویت می شود و احساس رضایت و رضایت بیشتری ایجاد می کند. ملاقات با یک دوست یا اقوام قدیمی ممکن است امروز شما را نوستالژیک کند. همچنین این احتمال وجود دارد که یک عشق قدیمی وارد زندگی شما شود و شما بسیار احساس امنیت و آرامش کنید. فرد می تواند هدایایی دریافت یا دریافت کند یا دارایی اجدادی را به اشتراک بگذارد.

دی

کارت تاروت: کارت ملکه

دی ماهی های عزیز، همه جا پر از انرژی مثبت و شادی است. سلامتی، ثروت و شادی این روز را رقم خواهد زد. رفاه، فرزندآوری، بارداری، ازدواج یا نامزدی امکان پذیر است. شما احساس برکت می کنید. این زمانی است که دوست دارید خود را نوازش کنید، به اسپا، مرکز ماساژ بروید یا فقط به باشگاه یا سالن زیبایی بروید تا ظاهر و احساس خوبی داشته باشید. این روزی است که آرزوها برآورده می شوند.

بهمن

کارت تاروت: کارت قدرت

بهمن ماهی های عزیز کلاه بر قدرت و اراده ات بردار!! شما از قدرت ذهنی، توانایی های ذهنی و صبر خود استفاده می کنید تا همه چیز را در چشم انداز ببینید. قدرت امروز شما قابل ستایش است. از آنجایی که شما فردی سخت کوش هستید، می دانید چگونه با استرس و فشار کاری مقابله کنید. شما می توانید برنامه های شخصی خود را دنبال کنید و در عین حال دوستان و خانواده خود را خوشحال کنید. داشتن کمی نظم و انضباط بیشتر در زندگی شما را به مسیر طولانی در زندگی می برد.

اسفند

کارت تاروت: حاکم جام ها

اسفند ماهی ها، امروز بسیار احساساتی هستید. به همین دلیل، اختلاف نظر با اعضای خانواده می تواند کمی از کنترل خارج شود. ترفند این است که به ذهن خود گوش دهید، نه به قلب خود. برای مقابله با انرژی منفی دیگران که برای شما مهم هستند، باید از نظر عاطفی بالغ بمانید. شما باید در ذهن خود روشن کنید که مرزهای شما چیست و چه چیزی از نظر عاطفی قابل قبول است و چه چیزی قابل قبول نیست.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*