خواندن روزانه تاروت تاروت فردا چهارشنبه 23 اسفند 1403

به گزارش شمانیوز : فال تاروت یک سیستم پیش بینی و طالع بینی است که با استفاده از کارت های تاروت برای پاسخگویی و روشن شدن ابهامات استفاده می شود.در تاروت خوانی هر کارت تاروت نماد خاصی دارد که با ترکیب و تفسیر کارت ها به سوالات پاسخ می دهد. نظریه ها و پیش بینی ها خواندن تاروت یک سرگرمی عمیق است که الهام بخش خودشناسی، کاوش در روابط و درک عمیق تر از مسائل زندگی است. تفسیر کارت تاروت تحت تأثیر بسیاری از فرهنگ ها و سنت ها در طول تاریخ و همچنین علائم زودیاک قرار گرفته است. تاروت همچنین به عنوان ابزاری برای درک نیازها و خواسته های شخصی استفاده می شود. تاروت فردا چهارشنبه 23 است اسفند 1402 را بخوانید.

فروردین

کارت خورشید:

امروز روز شماست که احساس می کنید در آسمان پرواز می کنید. در چنین مواقعی اگرچه خانواده شما به حضور شما نیاز دارند، اما ترجیح می دهید تنها باشید و به اهداف و نیازهای خود رسیدگی کنید. اگر کسی از شما می خواهد که روز را با او بگذرانید، از لحن مودبانه ای استفاده کنید تا او را متقاعد کنید که امروز وقت آن نیست، اما سعی کنید در روزهای آینده آن را جبران کنید. به سفری نزدیک می شوید که پس از بازگشت از شما یک فرد متفاوت می سازد و تجربیات خوبی را به شما می دهد.

اردیبهشت ماه

کارت ملکه:

از آنجا که یکی روزهای زیبا و روشن زندگی شما در راه است، فرصت کشف حقایق بیشتری خواهید داشت. این روزها برای شما شیرین و دلپذیر شده است. قدر این آرامش را بدانید و خود را از خاطرات دردناک گذشته دور نگه دارید. شما با کسی ملاقات خواهید کرد، نگران نباشید اگر همه چیز مطابق میل شما پیش نمی رود. اگر برای این رابطه ارزش قائل هستید، به یکدیگر زمان بیشتری بدهید. مطمئن باش پشیمون نمیشی

خرداد

کارت کشیش اعظم:

شما فردی مهربان و دلسوز هستید، اما اکنون زمان آن است که به خود و زندگی خود فکر کنید و روی اهداف خود تمرکز کنید. شما بهتر از هرکسی می دانید برای یافتن آرامش چه چیزی لازم است. تنها مشکل شما این است که همه چیز را پیچیده و دشوار می کنید. اگر کمی ساده‌تر فکر کنید، ذهنتان آرام‌تر می‌شود، دوستان مورد اعتماد زیادی در اطراف شما هستند که می‌توانند زندگی شما را گرم کنند و ارتباط شما را با آنها افزایش دهند.

تیر

کارت جعلی:

پس از مدت ها انتظار می بینید که روز متفاوتی فرا رسیده است. شما هیچ کار روزانه ندارید و در عوض ذهنتان درگیر مسائل فلسفی است. شما به دنبال اصل زندگی هستید اما نمی دانید چگونه پاسخ آن را پیدا کنید. شاید صحبت کردن با شریک زندگی تان بتواند تا حدودی سردرگمی ذهنی شما را کاهش دهد. حتی اگر آدم عجله ای هستید، به یاد داشته باشید که فلسفه عجله ندارد. شما با صبر و حوصله به تمام پاسخ های خود خواهید رسید. به زودی از کسی که علاقه خاصی به شما دارد شگفت زده خواهید شد.

مرداد

کارت Wheel of Destiny:

اتفاقاتی که امروز برای شما می افتد شما را به یاد خاطرات کودکی می اندازد. این خاطرات شما را به خانه و محله ای می برد که در آن بزرگ شده اید و شخصیت شما در آنجا شکل گرفته است. این احساسات هم شادی و هم ناراحتی را به ارمغان می آورد، اما سعی کنید به آنها راضی باشید و بیش از این ذهن خود را به خود مشغول نکنید. به زودی متوجه خواهید شد که فرد مورد علاقه شما نیز به شما علاقه مند است. پس شک را کنار بگذارید و راز دلتان را فاش کنید.

شهریور

کارت عاشق:

از ملاقات با افرادی که رفتارشان غیرعادی است و اطرافیانتان آنها را تایید نمی کنند لذت می برید، اما نمی توانید این وضعیت را تغییر دهید. امروز یکی از روزهایی است که با یک فرد منحصر به فرد آشنا می شوید. حتی اگر همتای شما کمی عجیب به نظر برسد، این فرد می تواند نیمه گمشده شما یا ناجی شما در شرایط سخت باشد، اگر متاهل باشید. این به شما این فرصت را می دهد که از کارهای روزمره خود دور شوید و کمی سرگرم شوید. این فرصت ممکن است یک سفر خارج از کشور باشد.

مهر

کارت با مرد حلق آویز شده:

امروز کمی احساس کسالت می کنید، بنابراین کنجکاوی شما افزایش یافته است و به دنبال راه هایی برای درمان آن هستید. انجام تحقیق در اینترنت و البته سایت های معتبر می تواند اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار دهد و به شما کمک کند تا سلامت خود را در اسرع وقت به دست آورید. اگر به ورزش فکر می کنید به ورزش های دسته جمعی روی بیاورید زیرا به شما هیجان و انگیزه بیشتری می دهد و مثل قبل تسلیم نمی شوید.

آبان

کارت پاپ:

همیشه لازم نیست همه چیز را تحت کنترل داشته باشید، همه ما گاهی اوقات از کنترل خارج می شویم و این طبیعی است. اگر فکر می کنید رابطه شما به سمتی غیر از آنچه می خواهید پیش می رود، نگران نباشید. ممکن است فکر کنید که هیچکس شما را به خوبی درک نمی کند، اما آرام باشید. شاید بد نباشد این موضوع را با خانواده یا اقوام نزدیک خود در میان بگذارید. می توانند پیشنهادهای خوبی به شما بدهند. آرام بمان تا همه چیز به حالت عادی برگردد.

آذر

کارت امپراتور:

گاهی اوقات تمرکز و امروز برای شما سخت می شود یکی از آن روزها. ندانستن دقیقاً چه می خواهید گیج کننده است. اگر می خواهید یکی یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی تان را بگیرید، ابتدا خونسرد باشید، سپس به خودتان زمان کافی بدهید و همه جوانب را به طور کامل بررسی کنید تا شکی نباشد. اگر به دنبال شریک زندگی ایده آل خود هستید، با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید و صحبت کنید.

دی

کارت شیطان:

همه ما راه خود را گم می کنیم و گاهی در زندگی گیج می شویم. همه ما گاهی از تمام انرژی خود استفاده می کنیم تا آنچه را که از ته دل می خواهیم بدست آوریم، اما نتیجه چیز دیگری است. شما احساس پوچی می کنید، اما این بخشی طبیعی از زندگی است. اما اجازه ندهید انرژی های منفی شما را از اهدافتان دور کند. شجاعت و اراده کلید موفقیت امروز شماست. ضرب المثل “این هم بگذرد” را در شرایط سخت به خاطر بسپارید.

بهمن

کارت پاور:

شما توانایی انطباق با هر شرایطی، حتی سخت ترین شرایط را دارید. امروز بیشتر از همیشه مشغول هستید و آنقدر پروژه در ذهنتان است که احساس ناتوانی و ناامیدی می کنید. اما بدانید که این وضعیت سریعتر از آنچه فکر می کنید بهبود می یابد. شما با موقعیت‌های بدتر از این روبرو شده‌اید، پس به خودتان ایمان داشته باشید و بدون دعوا یا مشاجره با دیگران پیش بروید. افرادی که در گذشته به آنها کمک کرده اید نیز در این شرایط به کمک شما خواهند آمد.

اسفند

کارت کیمیاگر:

این روزها ایده های زیادی در سر دارید اما آن را از دیگران پنهان کرده اید، امروز وقت آن است که این راز را فاش کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. این بهترین فرصت برای باز شدن است زیرا امروز با افراد زیادی سروکار دارید، مطمئن باشید که آنها نیز شما را درک خواهند کرد. اگر در روابط عاطفی خود با مشکل مواجه شده اید، سعی کنید امروز کمی انعطاف پذیرتر باشید. یک رابطه از دست رفته هرگز باز نخواهد گشت.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*