خواهر پردیس افکاری: خواهرم همچنان در کما است/ شاهد وخامت حال او هستیم.

پایگاه خبری تحلیلی شیک تمز (rimino.ir):

ایرنا: خواهر پردیس افکاری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت پزشکی این هنرمند توضیحاتی ارائه کرد و گفت: حدود 10 روز پیش پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم و در این مدت متأسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است. بهبود می یابد و شاهد بدتر شدن وضعیت او هستیم. .

نازیار افکاری خواهر پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت پزشکی این هنرمند توضیح داد: خانم افکاری شب گذشته از خارج از کشور وارد ایران شد و حال عمومی ایشان خوب بود اما وقتی پزشکان متخصص در زمینه گوارش و اعصاب بررسی شدند. ما متوجه شدیم که او سرطان کبد دارد و در بیمارستان بستری شد.

وی در خصوص وضعیت فعلی این هنرمند افزود: در حال حاضر او نمی تواند با ما صحبت کند و طبق گفته پزشکان در کما به سر می برد. همچنین پزشکان می گویند که متاسفانه حال عمومی وی رو به وخامت است. نسبت به دیروز و حتی صبح امروز حالش بدتر شده است.

افکاری ادامه داد: حدود 10 روز پیش پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم و در این مدت متأسفانه بهبودی حاصل نشده و شاهد وخامت حال وی بوده ایم.

وی همچنین درباره نظارت مدیران سینمایی بر وضعیت این هنرمند گفت: در این مدت مدیران پیگیر وضعیت خانم افکاری نبودند و همه افرادی که در این مدت به بیمارستان مراجعه کردند از دوستان و همکاران وی بودند. از هیچ نهادی پیگیری ندیدیم و خدا را شکر در روند درمان نیازی به حمایت نداشتیم.

خبرگزاری ایرنا برای این بازیگر سینما و تلویزیون آرزوی بهبودی کامل دارد.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*