دادگاه رومن پولانسکی در سال 2025 برگزار خواهد شد

رومن پولانسکی شکایتی علیه کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس فرانسوی-لهستانی در رابطه با اتهامات تجاوز جنسی تشکیل شد.

به گزارش فیگار به نقل از یورو نیوز، این کارگردان در سال 2025 به اتهام تجاوز جنسی به یک نوجوان در سال 1973 با محاکمه مدنی در لس آنجلس روبرو خواهد شد. زنی علیه رومن پولانسکی شکایت کرد و مدعی شد که او در سال 1973 در خانه اش به او تجاوز کرده است.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


محاکمه رومن پولانسکی در سال 2025

این زن این اتهامات را که پولانسکی 90 ساله رد می کند، در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه با وکیلش گلوریا آلرد، که وکالت قربانیان جفری اپستین و بیل کازبی است، مطرح کرد. این روایت مانند یک پرونده تجاوز جنسی حل نشده در لس آنجلس است. این قضیه باعث شد پولانسکی در سال 1978 به اروپا فرار کند.

شاکی ناشناس در دعوای مدنی گفت که یک شب در سال 1973، چند ماه پس از ملاقات با پولانسکی، در ضیافت شام شرکت کرده است. وی همچنین عنوان کرد که «پولانسکی» سن خود را می دانست و قبل از شام به او الکل می داد که باعث شیک تمزی او شد و پس از به هوش آمدن متوجه شد که با این کارگردان در یک تخت دراز کشیده است.

رومن پولانسکی

شکایت این زن اولین بار در یک کنفرانس مطبوعاتی با گلوریا آلرد در اوت 2017 مطرح شد. آلرد در آن زمان گفت که شاکی بعداً به عنوان رابین ام شناخته شد. و در زمان تجاوز 16 ساله بود. او با استفاده از نام “جین دو”، در ژوئن 2023 بر اساس قانون کالیفرنیا مبنی بر تمدید قانون محدودیت سوء استفاده جنسی از کودکان شکایت کرد. محاکمه رومن پولانسکی در سال 2025 برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد برگزاری دادگاه رومن پولانسکی در سال 2025 چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: اخبار اروپا

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*