دختر الهام پاوه نژاد او را ترک کرد

به گزارش شمانیوز؛ الهام پاوه نژاد از بازیگران سینما و تئاتر کشورمان متولد ۲۷ سال است. شهریور او که در سال 1350 در تهران است اما اصالتا کرمانشاهی است، هنرمند سرشناس کشورمان است که با ایفای نقش در سریال نمایش خانگی «یادداشت» در کنار هنرمندانی چون الهام پاوه نژاد، رضا عطاران، حسن معجونی خوش درخشید. ، و غیره. در ادامه گفت وگویی درباره مهاجرت الهام پاوه نژاد و دخترش می خوانید: الهام پاوه نژاد بازیگر نقش شیرین (شاراره) در سریال Defter به علی ضیا از سال ازدواج و مهاجرت مادرش گفت. بچه دختر:

من سال 75 ازدواج کردم 26 سالم بود دخترم الان 22 سالشه.

علی ضیا: عاشق شدی؟

الهام پاوه نژاد: بله.

بازیگر نقش مریم در سریال پیچک ها از مجری پرسید که چه اتفاقی افتاده و چطور شد؟ او از پاسخ دادن به این سوال طفره رفت و گفت: من هم مثل بقیه عاشق شدم و فارغ التحصیل شدم و جزئیات زیادی در مورد خودش ارائه نکرد. شوهر. وی سپس به سوالات علی ضیاء پاسخ داد:

علی ضیا: چند ساله بودی که بچه ات را به دنیا آوردی؟

الهام پاوه نژاد: در 30 سالگی صاحب فرزند شدم.

علی ضیا: ما به طور مبهم دوران پیری شما را درک کردیم.

الهام پاوه نژاد: ترسی ندارم، 27 ساله به دنیا آمدم شهریور من 1350 سال سن دارم

الهام پاوه نژاد: دخترم تازه وارد دانشگاه شده، هنر می خواند، البته نه اینجا درس می خواند و نه اینجا، مدتی اینجا عکاسی خواند، اولین استادش مرحوم برزویه بود.

الهام پاوه نژاد

علی ضیا: چه شد که مهاجرت کردند؟

الهام پاوه نژاد:

پدر کردی آنجا زندگی می‌کند و در خارج از ایران به مدرسه می‌رفت، زمانی که او سال دوم بود گفت که می‌خواهد در خارج از ایران به دبیرستان برود.

مشکل مالی و اجاره ای الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد همچنین در دیدار با علی ضیا به وضعیت مالی خود پرداخت و گفت:

من یک مورد کلاهبرداری دارم در مورد خانه ای که در سال 94 خریدم، 8 سال است که در این کار هستم و با 3 مستاجر خانه عوض کرده ام، می گویم ندارم، تعجب می کنند.

در مطالعات ما افراد محدودی هستند که چهره هالیوودی دارند، بسیار پربار، محبوب و مشهور هستند و بله، آنها نیز از این قاعده پیروی می کنند. من واقعا نگرانم که اگر در خانه ام مستقر نشوم با این اجاره خانه ها سال آینده با صاحب خانه چه کنم.

من یک خانه قدیمی داشتم که در سال 93 فروختم، اشتباه کردم و با پول آن خانه خریدم و از آن زمان تاکنون مستاجر هستم.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*