درباره اتفاقاتی که کمال تبریزی را مجبور به تغییر بازیگر در فصل سوم «سرزمین مادری» کرد. جایگزینی شهاب با آرش مجیدی برای نقش «رهی»

با شروع فصل سوم سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی، شاهد تغییراتی در ترکیب بازیگران این سریال خواهیم بود که از مهمترین آنها می توان به جایگزینی آرش مجیدی به جای شهاب حسینی برای بازی در این سریال اشاره کرد. نقش «رهی» و کروش سلیمانی به جای محمدرضا فروتن برای ایفای نقش «سید حشمت» است.

به گزارش شیک تمز، فصل دوم سریال سرزمین مادری با انتشار قسمت 20 به زودی به پایان می رسد و در حال حاضر 17 قسمت از این فصل پخش شده و سه قسمت دیگر نیز برای شروع فصل سوم باقی مانده است.

با شروع فصل سوم وقایع سریال در سال های 56 و 57 رخ می دهد که با توجه به بالا رفتن سن شخصیت ها شاهد تغییراتی در ترکیب بازیگران خواهیم بود که از جمله آنها می توان به جایگزینی آرش مجیدی به جای شهاب حسینی که در این قسمت از سریال نقش میانسال «رهی» را بازی می کند.

آرش مجیدی در نقش «رهی» در نمایی از فصل سوم «سرزمین مادری»

البته قرار بود بازیگران فصل دوم از جمله شهاب حسینی و محمدرضا فروتن نقش شخصیت های میانسال خود را ایفا کنند اما توقیف این سریال کمال تبریزی را مجبور کرد این تغییرات را در ترکیب بازیگرانش ایجاد کند. . .

زمانی که فصل اول سریال در سال 1391 پخش شد، گروه سازنده سریال «سرزمین مادری» مشغول تصویربرداری قسمت های باقی مانده از فصل دوم آن بودند، توقیف این سریال باعث شد تا تولید فصل دوم برای مدتی متوقف شود. پس از چند ماه تعلیق، روند تولید از سر گرفته شد و سکانس های باقی مانده جلوی دوربین رفتند.

با پایان فیلمبرداری فصل دوم انتظار می رفت که مشکلات پخش سریال حل شود اما این اتفاق نیفتاد و تولید فصل سوم نیز متعاقبا متوقف شد. پس از چند ماه، کارگردانی تلویزیون دستخوش تغییرات و دگرگونی هایی شد. محمد سرافراز به جای عزت الله ضرغامی به عنوان رئیس سازمان سد و وسیما رفت و اصغر پورمحمدی به جای علی دارابی معاون سیدا و وسیما شد.

با انتصاب مدیران جدید مقرر شد مشکلات سرزمین مادری که در آن سال ها «سرزمین کوهن» نامیده می شد، حل شود و با شروع رایزنی ها به تهیه کننده و کارگردان نیز اعلام شد تا مقدمات تولید آغاز شود. از فصل سوم اما از آنجایی که بیشتر بازیگران با پروژه‌های دیگری قرارداد بسته بودند، امکان اتحاد مجدد آنها وجود دارد. بنابراین کمال تبریزی مجبور شد ترکیب بازیگرانش را تغییر دهد.

در فصل سوم سریال مادری، آرش مجیدی به جای شهاب حسینی نقش رهی را ایفا می کند و کروش سلیمانی به جای محمدرضا فروتن مهربان، نقش میانسالی سید حشمت را ایفا می کند. سعید راد، گلچهرا سجادیه، بابک حمیدیان، مهران رجبی، حسین مهری، مجید سعیدی، حسین عابدینی و لیلا بهداری بازیگرانی هستند که در فصل پایانی به جمع بازیگران سریال سرمحم مادری خواهند پیوست.

سریال سرمهن مداری چهارشنبه ها از تریبون «تلبیون» و پنجشنبه و جمعه از شبکه سه پخش می شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*