رئالیتی شو پدرخوانده 3 به طور رسمی وارد مرحله پیش تولید شد امیرعلی نبویان غیب پدر غایب بزرگ فصل سوم

پیش تولید رئالیتی شو «پدرخوانده 3» آغاز شده و امیرعلی نبوئیان در آن غایب است، او مدتی پیش رسما اعلام کرد که به دلایل شخصی قصد حضور در این رئالیتی شو را ندارد.

به گزارش شیک تمز، نمایش رئالیتی «پدرخوانده 3» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب وارد مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر شد. فصل سوم این رئالیتی شو در حالی وارد مرحله تولید می شود که امیرعلی نبویان یکی یکی از بهترین بازیکنان دو فصل قبل حضور نخواهد داشت.

و 26 دی ماه امسال با حضور در همایشی که در بیگ مال تهران برگزار شد، در پاسخ به سوال برخی از حاضران درباره حضور در فصل سوم سریال «پدرخوانده»، اعلام کرد: صرفاً برای یک دیدار شخصی. تصمیم». ، قصد شرکت در فصل سوم «پدر خوانده» را ندارم. البته به زودی در یک مصاحبه مفصل دلایل غیبتم را توضیح خواهم داد. در این مصاحبه قرار نیست حرف زشتی بزنم یا کسی را با حرف هایم آزار دهم.»

امیرعلی نبویان در کنار مجید واشقانی در نمایی از فصل اول رئالیتی شو “پدرخوانده”

فصل سوم رئالیتی شو «پدر خوانده» با تغییراتی در قوانین و ساختار بصری تولید آغاز می شود. در این فصل خبری از تیم مستقل «جک» نیست و فرض بر این است که یک تیم «شرلوک هلمز» به بازی اضافه شود. علاوه بر این، در این فصل، بازیکنان با لباس های روزمره در بازی ظاهر می شوند.

برخی از بهترین بازیکنان دو فصل قبل در فصل سوم حضور خواهند داشت، در حالی که بازیکنانی مانند فرزاد حسنی، بهار قاسمی، باربد بابایی، فاطمه بهارمست که در برنامه رئالیتی زودیاک حضور داشتند دعوت نشده اند.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*