رئیسی مدرک ملی موسیقی را اعلام کرد.

پایگاه خبری تحلیلی شیک تمز (rimino.ir): رئیسی مدرک ملی موسیقی را اعلام کرد.

رادیو: محمدمهدی اسماعیلی گفت: دیروز آقای رئیس جمهور سند موسیقی را اعلام کردند که اتفاق بسیار مبارکی برای حوزه هنری است. 45 سال بود که این رشته قانون بالاتری نداشت.

محمدمهدی اسماعیلی صبح امروز چهارشنبه شانزدهم اسفند 1402 در حاشیه جلسه هیات رئیسه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دیروز آقای رئیس جمهور سند موسیقایی را ابلاغ کردند که اتفاق بسیار فرخنده ای برای حوزه هنری است. 45 سال این رشته حقوق بالادستی نداشت. این سند به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده و بسیار مترقی است. ما اکنون آن را منتشر کرده ایم و همه می توانند از آن استفاده کنند.

وی همچنین بیان کرد: آقای رئیس جمهور نیز دیروز مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را در مورد بنیاد انیمیشن ابلاغ کرد و این بنیاد زیر نظر وزیر فرهنگ تشکیل می شود. شهر جهانی صنایع خلاق و فرهنگی با همکاری جهاد دانشگاهی و معاونت علمی پیشرفت می کند.

وزیر ارشاد در خصوص نظارت بر اجرای کامل کنسرت علیرضا قربانی در اصفهان تاکید کرد: ابتدا باید از شهدای عزیز و دوستدار اصفهان تشکر کنم. مردم اصفهان همیشه در صحنه های بزرگ انقلاب اسلامی پیشتاز بودند. سال گذشته، پس از سال ها تقاضا، در 25th آبان با توجه به ماهیت مکتب شهادت که در آنجا حاکم بود، آن را به عنوان روز حماسه ایثار اصفهان نامگذاری کردیم.

وی افزود: در اصفهان دوستان ما درخواست اجرا داشتند که با آن موافقت شد اما ناهماهنگی در اجرا وجود داشت به همین دلیل با دوستان خوبمان در وزارت کشور و استانداران استان تعامل داشتیم و عملکرد آقای مهندس .قربانی از دیشب شروع شده است. حضور همکارانم نیز برای خداحافظی با همکاران فرهنگی استان و همچنین به دلیل تاخیر در اجرای یک شب برای عذرخواهی از مردم و هماهنگی های لازم برای جبران آن مشکل بود. در کنار تشکر از مردم هنردوست اصفهان باید از رفتار خوب و معقول گروه اجرا هم تشکر کنم.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*