رایان گاسلینگ با معلق خوردن ماشین رکورد گینس را شکست

گزارش کردن مگتو – بدلکار لوگان هالادی در فیلم جدید رایان گاسلینگ به رکورد گینس رسید و برای اولین بار توانست یک خودرو را 8 و نیم بار در هوا معلق کند.

در مراسمی که برای معرفی این فیلم برگزار شد، رایان گاسلینگ به جامعه بدلکاران ادای احترام کرد و از رکوردشکنی بدلکاری که در این فیلم نقش آفرینی کرد، خبر داد.

گاسلینگ به جمعیت گفت: “مردی هست که می خواهد مرا با ماشین منفجر کند و آن لوگان هالادی است.” او در فیلم Fall Man موفق شد یک خودرو را هشت و نیم بار در هوا معلق کند که یک رکورد جهانی است.

این بازیگر توضیح داد که تمرکز بر بدلکاری چیزی است که Fall Man را منحصر به فرد می کند. در هیچ فیلم دیگری، شما آن را نمی بینید. اما در این فیلم، شما انجام می دهید.

به گزارش خبرگزاری مهر به گزارش ورایتی، او همچنین از عدم شناخت سهم بدلکاران به سینما و اینکه آنها برخی از بهترین لحظات این فیلم و به طور کلی بهترین لحظات فیلم هایی را که ما خیلی دوست داریم را خلق می کنند، صحبت کرد.

حاضران در این مراسم که بیشتر از چهره های مطبوعاتی و بدلکاران تشکیل شده بود، گاسلینگ را تشویق کردند و سپس به تماشای کلیپ این بازیگر پرداختند.

فیلم Fall Man را دیوید لیچ کارگردانی کرد که کار خود را با بدلکاری آغاز کرد. امیلی بلانت، وینستون دوک، هانا وادینگهام و استفانی هسو دیگر بازیگران این فیلم هستند.

هالادی شیرین کاری این صحنه را پشت فرمان یک جیپ گرند چروکی اصلاح شده با بدنه بیرونی فایبرگلاس انجام داد و رکورد قبلی آدام کرلی بدلکار را در مجموعه فیلم «کازینو رویال» در سال 2006 شکست، زمانی که او 7 بار اتومبیل خود را معلق کرد.

لیچ با 87 North، سازنده فیلم‌های اکشن باکیفیت مانند بلوند اتمی و قطار سریع السیر همکاری می‌کند.

«مرد پاییزی» از سریال تلویزیونی موفق دهه 1980 با همین نام الهام گرفته شده است، با بازی گاسلینگ در نقش بدلکار کلت سیورز و بلانت در نقش کارگردانی تازه کار که تلاش می کند یک فیلم علمی تخیلی چند میلیون دلاری بسازد. برای رسیدن به موفقیت جلوی دوربین رفته اند.

گاسلینگ همچنین گفت: “من اساساً در تمام عمرم یک بدلکاری دوبل داشته ام، و پویایی پذیرفته شده این است که آنها سر صحنه می آیند، همه کارهای جالب را انجام می دهند، همه چیز را به خطر می اندازند، و سپس در سایه ها ناپدید می شوند و همه وانمود می کنیم که هرگز نبوده اند. آنجا.” . همه افرادی که در مجموعه هستند اعتبار دارند، اما انگار اعتبار شامل حال آنها نمی شود.

وی افزود: برای ساخت «مرد پاییزی» به 8 بدلکار نیاز بود. مواقعی بود که گفتم فیلم بسازیم یا بانک؟ هر کس مهارت های خودش را داشت. شبیه انتقام جویان یا چیزی شبیه به این بود. در واقع، اگر به رزومه آنها نگاه کنید، احتمالاً بسیاری از آنها «انتقام‌جویان» واقعی بودند.

گاسلینگ تاکید کرد: حضور در این فیلم و کار آنها باعث افتخار بود. من از زمانی که کارم را شروع کردم از کار و کمک آنها بهره بردم، بنابراین سعی می کنم بخشی از داستان آنها را در این فیلم منعکس کنم.

۲۴۵۲۲۰

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*