رضا رشیدپور با هنرمندان ترکیه‌ای باز می‌گردد

چندی پیش خبر بازگشت او منتشر شد رضا رشیدپور » وی به عنوان مجری برنامه نوروزی برای پخش از شبکه خانگی در تلویزیون حاضر شد.

رضا رشیدپور که سابقه طولانی در برنامه سازی خبری و تلویزیونی دارد، در برنامه نوروز با تعدادی از ستارگان ترکیه ای از جمله ابراهیم تاتلیسس، الیاس یالچینتاش، عایشه گل جوشکون و ماهسون قرمیزی حضور خواهد داشت. این برنامه برای شبکه نمایش خانه تولید شده است.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید: کانال تلگرام فیگار دیدن.


رضا رشیدپور در کنار هنرمندان ترکیه ای بازمی گردد

«رضا رشیدپور» قرار بود تابستان امسال با یک برنامه دیگر به تلویزیون بازگردد. اما بر سر این تصمیم بین مدیران اجرایی و برخی ناشران اختلاف نظر وجود داشت. همین اختلافات باعث شد که تصمیم بگیرد دنیای تلویزیون را رها کند و به عنوان یک محیط کاری با آن خداحافظی کند.

رضا رشیدپور

این تصمیم که او با انتشار متنی طولانی در اینستاگرام گرفت، نشان داد که قدم بزرگی در زندگی حرفه ای خود برداشته است. این تغییر جهت ممکن است نشانه اعتراض یا عدم اجماع او و مدیران شبکه تلویزیونی باشد. به نظر می‌رسید «رشیدپور» تصمیم خود برای کناره‌گیری از تلویزیون را جدی گرفته بود و سعی می‌کرد مسیر جدیدی را برای زندگی‌اش انتخاب کند. اما در نهایت او به حرفه خود بازگشت.

رضا رشیدپور در سال 1392 به عنوان مجری برنامه های انتخاباتی حسن روحانی در تلویزیون ظاهر شد و نقش مهمی در پویایی این برنامه ها داشت.

بیشتر بخوانید:

نظرت در مورد بازگشت رضا رشیدپور چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*