رونمایی از ربات مریلین مونرو در تگزاس آمریکا


خیلی وقت پیش، هوش مصنوعی مرلین مونرو او در گامی دیگر پیشرفت بیشتری در ارتقای ارزش های سلبریتی های درگذشته داشت.

به گزارش فیگار و به نقل از سایت «ددلاین»: ربات مرلین مونرو “نیل” محصول مشترک شرکت “Soul Machines” (تولید دیجیتال انسان بر اساس هوش مصنوعی بیولوژیکی) و شرکت “Authentic Brands Group” که نمادهایی مانند “مونرو”، “الویس پریسلی”، “محمد علی” را نشان می دهد. ، “Shaquille O” David Beckham” و بسیاری از افراد مشهور و شرکت های دیگر).


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای جهان می توانید به بخش آن مراجعه کنید اخبار سینما و تلویزیون یا کانال تلگرام فیگار دیدن.


افتتاح هوش مصنوعی مرلین مونرو در تگزاس، ایالات متحده آمریکا

یکی یکی از معروف ترین نقل قول های مریلین مونرو این بود:

تا زمانی که می توانم زن باشم، بدم نمی آید که در دنیای مردانه زندگی کنم.

بیش از 60 سال پس از مرگ او، اکنون یک “مرلین” دیجیتالی با هوش مصنوعی ساخته شده است که می تواند با صدا و سبک او به سوالات پاسخ دهد. نسخه جدید مرلین مونرو روز جمعه در کنفرانس فناوری South by Southwest در آستین، تگزاس رونمایی شد.

مرلین مونرو

Digital Marilyn می‌تواند با استفاده از پردازش پیشرفته زبان طبیعی، یادگیری عمیق و فناوری ChatGPT 3.5 Open AI در زمان واقعی تعامل داشته باشد. این به معنای رفتن یک گام فراتر در گسترش توانایی افراد مشهور برای کسب درآمد حتی پس از مرگ است.

گرگ کراس، مدیرعامل و یکی یکی از بنیانگذاران «ماشین های روح» گفت:

این همکاری قدرت تحول آفرین هوش مصنوعی را در ایجاد ارتباط بین برندها و مصرف کنندگان نشان می دهد. مرلین دیجیتال این هوش مصنوعی بیولوژیکی ما را به نمایش می گذارد و شخصیت نمادین را از طریق گفت و گوی جذاب و هوش هیجانی زنده می کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد معرفی ربات مرلین مونرو به تگزاس چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید. شکل برای به اشتراک گذاشتن

منبع: ضرب الاجل

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*