زمان پخش 190 فیلم روز جهانی در نوروز

به گزارش شیک تمز آنلاین، تلویزیون در ایام نوروز علاوه بر برنامه ها و سریال های ویژه، بیش از 170 فیلم از سراسر جهان در ژانرهای نمایشی، اجتماعی، حادثه ای، خانوادگی، کودک و نوجوان (انیمیشن) و ورزشی از سراسر جهان آماده می کند. سیما اطلاعات بیشتر درباره این فیلم ها را در زیر بیابید:

یک شبکه سیما از 22 تا 24 اسفند فروردین او ساعت 23:45 به معرفی فیلم‌هایی چون «گران توریسمو»، «بارهوت»، «سرباز»، «انتقام» و «دفن» می‌پردازد.

ساعت 9 صبح برای فیلم هایی مانند کابوس آرزو، دنیای رویا، هتل دردسرساز و شماره 10 از شماره 1 به شبکه سیما بپیوندید. فروردین تا 17 فروردین نوروز مهمان بینندگان سیما است.

شبکه سه سیما فیلم های روز را به صورت شبانه روزی پخش می کند. «ایندیانا جونز و گردن سرنوشت»، «ترانسفورمرز: نبرد روبات ها»، «به جلو»، «قاتلان ماه کامل»، «ماگالون: سوراخ وحشتناک» و «ضد» نمونه‌هایی از این فیلم‌ها هستند. تا 13 هستند فروردین روی آنتن است.

شبکه چهار سیما ساعت 20:30 فیلم های دیدنی «شهر سیارکی»، «ناپلئون»، «مرد قاتل»، «جامعه برفی»، «فراری»، «رادیکال» و «ماه» را آماده کرده است. این فیلم ها از 29th اسفند تا عید سعید فطر (به استثنای شب های قدر) پخش می شود.

شبکه تهران ساعت 9 صبح برنامه تماشاخانه و ساعت 13:30 منتخبی از فیلم های ایرانی و بین المللی را پخش می کند. «رود سرخ سرخ»، «سریع و خشمگین 10»، «دریای عمیق»، «موفقیت بزرگ» و «قلاب» فیلم‌های دیدنی‌ای هستند که شبکه تهران از 29 سال گذشته در معرض دید مخاطبان خود قرار داده است. اسفند تا 13 فروردین نمایشنامه

شبکه امید ساعت 19 فیلم های نوروزی خود را در برنامه فیلم استون پخش می کند. این شبکه فیلم های «گودال فضایی»، «فیل شعبده باز»، «چوپای شگفت انگیز»، «بیرو»، «انجمن بشقاب پرنده ها» و … را از 31 تا 26 اسفند ماه به نمایش می گذارد. فروردین نشان می دهد.

شبکه کودک ساعت 14 فیلم های دوستدار کودک را پخش می کند. این فیلم ها عبارتند از: برادران شگفت انگیز ماریو، فرار مرغ – دوران ناگت، خرس های نگهبان جنگل – ربات نگهبان، پنگوئن ببر 3 – قهرمانان جنگل، سفر اردک و لوپتو.

شبکه نمایش ساعت 23 با فیلم هایی چون «اکولایزر 2 و 3»، «سوسک آبی»، «ویکرام و ودا»، «خزنده» و «سرزمین سرگردان 2» به علاقه مندان هفتمین فیلم سینمایی می پردازد. همچنین این شبکه در ساعت های 13، 15، 17، 19، 21 و 12 با مخاطبان خود است.

شبکه Egogh فیلم های خود را ساعت 13 پخش می کند که شامل «تک تیرانداز»، «یک روز عالی»، «ضد حمله»، «دستگیری یک قاتل»، «مامور مخفی» و «غریبه» می شود.

شبکه سلامت فیلم های خود را ساعت 11 با زیرنویس ویژه ناشنوایان پخش می کند.

شبکه فرات ساعت 23:30 تماشایی خواهد بود. «آجوبه»، «مکانیک – زندگی دوباره»، «تلقین»، «دور بزرگ»، «جنایتکار» و «منصور» نمونه‌هایی از این فیلم‌ها هستند که با کیفیت 4K HDR نمایش داده می‌شوند.

گفتنی است، معاون سیما در نشست خبری خود از پخش فیلم‌های جدید ایرانی «کارو»، «حناس»، «مصلحت» و «زاد» برای اولین بار از تلویزیون خبر داد. فیلم های خارجی از 51 کشور نیز نمایش داده می شود. به گفته معاون سیما، فیلم های «اخت الرضا»، «پری دریایی»، «لوپتو»، «پسر دلفین»، «شماره ده»، «قدرت بالا» و «هوک» نیز در جدول پخش ماه مبارک رمضان و نوروز 1403 از تلویزیون پخش شود.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*