«سرمایه» به نوروز می آید؟ | سایت ریمینو

پایگاه خبری تحلیلی شیک تمز (rimino.ir):

تسنیم: رئیس صداوسیما در این باره توضیح داد: درباره آمدن یا نشدن «پایتخت» به عید نوروز شایعات و حدیث هایی وجود دارد.

چندی پیش رئیس صدا و سیما اعلام کرد که حرکت به سمت ساخت فصل های جدید سریال های پرمخاطب در دستور کار قرار گرفته و ساخت فصل جدید «نونخ» و شروع تولید «زیرخاکی 4» حکایت از آن داشت. این نقطه اما همچنان زمزمه هایی مبنی بر ادامه کار «پایتخت» به گوش می رسید تا اینکه مهدی نقویان رسما اعلام کرد که توافقات اولیه برای ساخت پروژه «پایتخت» بسته شده است.

ساخت نسخه سینمایی این سریال و یک فصل 15 قسمتی در راه است از دیگر گمانه زنی های مطرح شده در رسانه ها بود. انصراف محسن تنابنده از همکاری با سریال جدید حسن فتحی و تماس تیم سازنده «پایتخت» برای یافتن دوقلوهای بااستعداد نشان از جدیت ساخت پایتختی جدید داشت که گفته می شد نسخه سینمایی نوروز است.

با این حال سیمافیلم به طور رسمی تایید نکرد که آیا ابتدا نسخه سینمایی یا سریالی ساخته خواهد شد. چرا که رئیس مرکز سیمافیلم در این خصوص توضیح داد: از طرف صداوسیما با عوامل «پایتخت» توافق اولیه داشته ایم، اما واقعاً توافقی برای فیلم، سریال، 15 قسمتی یا 15 قسمتی صورت نگرفته است. چند سری اپیزود.” مهم این است که رایزنی ها انجام شده و کار متوقف نشده است».

اما کمی بعد نقل قولی از الهام غفوری، تهیه کننده «پایتخت» بر سر زبان ها افتاد. قرار بود «پایتخت» فیلم شود؟! ای ابوالفضل رجبی بازیگر نقش بهروز در فصل ششم «پایتخت» درباره ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر مشخص نیست فیلم «پایتخت». آزاد شود یا نه!

پیمان جبلی رئیس صدا و سیما امروز بار دیگر درباره احتمال پخش نشدن سریال پایتخت در نوروز 1403 گفت: فکر نمی کنم اینطور باشد اما دوستان ما در سیمافیلم چند درام را دنبال می کنند. سری و من به سوال شما پاسخ خواهم داد.”

وی پخش سریال جدید «نونخ» و فصل دوم برنامه «محفل» را از اتفاقات نوروز و ماه رمضان دانست.

لطفا همواره همراه شیک تمز باشید

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*